Sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,620 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sarılık
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba doğum yaptım yapalı baya sıkıntılı bir süreç geçiriyorum maalesef. Dikiş ağrıları, ayak ödemleri, bebek sarılığı derken buraya bakmaya pek vaktim olmuyor. Bebeğimle sarılıktan dolayı dün yatış yaptık 1 gece fototerapi gördük ve 16 dan 9 a düştü çıkış yaptık. Size sorum sizin bebekleriniz sarılıkta fototerapi aldıktan sonra tekrar sarılıkları yükseldimi ?
Geçmiş olsun mervecim.. bol bol emzirmeye çalış kuzum emziedikce bebeğin sarılığı daha da düşer

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebişle uğraşmaktan hepinize ayrı ayrı cevap veremiyorum kızlar. Hepinizden Allah razı olsun iyiki varsınız elimden geldiğince emzirmeye çalışıyorum ama sarılıktan dolayı bebek sürekli uyuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmş olsn. Ayak ödemlerinz geçmedimi henüz benmde az kaldı doğma maf olıyorm artk şişlklernden doğmdan snra geçer diyolar tek umudum o yazınızı okuyunca sormak istedm
Benim doğumdan sonra oldu canım serumlardan dolayı 6 litre serum takıldı. Banada 1 ayda geçer diyorlar ayaklarımı sürekli uzatıp yüksekte tutmaya özen gösteriyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bebişle uğraşmaktan hepinize ayrı ayrı cevap veremiyorum kızlar. Hepinizden Allah razı olsun iyiki varsınız elimden geldiğince emzirmeye çalışıyorum ama sarılıktan dolayı bebek sürekli uyuyor

Benim doğumdan sonra oldu canım serumlardan dolayı 6 litre serum takıldı. Banada 1 ayda geçer diyorlar ayaklarımı sürekli uzatıp yüksekte tutmaya özen gösteriyorum
Uyandir cnm sık sık emzirmeye çalış .. sariliktan dolayı çok uyur...ödemin de geçer merak etme benim de aşırı ödem vardı geçeceğine inanmıyordum bile ama çok şükür geçti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Kuzum ensesine ayaklarına koltuk altına ıslak bez ile sil o zaman uyanır. Topuklarını sık burnunu sık acıyacak diye korkma ağlat ki uyanıp emsin seni

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Kuzum benim kızım da sarılıkdan dolayı ilk zamanlar sadece uyurdu hiç uyanmazdı zorla uyandlrıdım hansatanede yatım doktor uynmasada zorla ağzına ver içsin 3saat bir mama verdim bir başka şekerli su var ondan doktor yazsın aralarda ondan veriyordum birde bizde kan uyşmazlığı olduğu için doktor anne sütün kesmişdi İnşaAllah tez zaman biter kuzum sarılığı 🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.