Sorum var Sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,066 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sarılık
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar. 30+3 haftalık hamileyim. Şimdiye dek hiç endişe yaşamadım, anlatılanlardan falan hiç korkmadım ama şu sarılık meselesi beni çok korkutmaya başladı. Amcamın gelini doğum yaptı, kızı 2 buçuk kiloda doğmuş ve ağır sarılık geçirdi yavru. Bunun bebeğin doğum kilosuyla alakası var mı? En son kontrolüm geçen aydı ve kızım 748 gramdı. Bu ay kontrole gidemedim kızımın güncel kilosunu bilmiyorum ama çok canımı sıkıyor 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar. 30+3 haftalık hamileyim. Şimdiye dek hiç endişe yaşamadım, anlatılanlardan falan hiç korkmadım ama şu sarılık meselesi beni çok korkutmaya başladı. Amcamın gelini doğum yaptı, kızı 2 buçuk kiloda doğmuş ve ağır sarılık geçirdi yavru. Bunun bebeğin doğum kilosuyla alakası var mı? En son kontrolüm geçen aydı ve kızım 748 gramdı. Bu ay kontrole gidemedim kızımın güncel kilosunu bilmiyorum ama çok canımı sıkıyor 😔
Canım korkma kiloyla alakalı değil sarilik benimde bebeğim 2 aylık hala sarılık var uzamış sarılık oldu ilk başlarda çok korktum ama doğduğu günden beridir sürekli yarım saatte bir yada 1 saatte bir emziriyorum korkma bol emzir bebeğini canim Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🌸💕🙏

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım korkma kiloyla alakalı değil sarilik benimde bebeğim 2 aylık hala sarılık var uzamış sarılık oldu ilk başlarda çok korktum ama doğduğu günden beridir sürekli yarım saatte bir yada 1 saatte bir emziriyorum korkma bol emzir bebeğini canim Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🌸💕🙏
Aminnn Allah razı olsun hepimizin evlatlarını bağışlasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar