Sorum var Sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bager duha 👼🤍 tarafından oluşturulan Sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 972 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sarılık
Konbuyu başlatan Bager duha 👼🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar aranızda yeni doğan bebeği sarılık olmuş olan var mı sarılık derecesi kaçtı sizin
Hanımlar aranızda yeni doğan bebeği sarılık olmuş olan var mı sarılık derecesi kaçtı sizin
Benim bebeğim uzamış sarılık geçirdi canım 3 ay boyunca ilk aylar 18 gördük bir gün fototerapi aldı sonra hep 14 ve 15 de swyretti vucudndan enfeksiyonu attıktan sonra ve kan değerleri düzelince sarılıkta kayboldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma yani sarılık değeri 50 60 görmedipi sürece sağlığına bir zarar vermiyor bizzat doktorumuz dedi bunu eğer 18 28 vs gibi sayılarza endişe etme canım

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim uzamış sarılık geçirdi canım 3 ay boyunca ilk aylar 18 gördük bir gün fototerapi aldı sonra hep 14 ve 15 de swyretti vucudndan enfeksiyonu attıktan sonra ve kan değerleri düzelince sarılıkta kayboldu

Korkma yani sarılık değeri 50 60 görmedipi sürece sağlığına bir zarar vermiyor bizzat doktorumuz dedi bunu eğer 18 28 vs gibi sayılarza endişe etme canım
Biraz düştü canım ama insanın elinde değil 🤷 enfeksiyonu nasıl attı

Kızım benim doğar dogmaz sarilik oldu 3 gün fototerabide kaldi şükür azalma oldu ve verdiler 1 hafta sonra kontrola gittiğimizde 3 e düşmüştü ve sık sık emzir uykusunda her dakka geçecektir insallah🤲🙏
İki saate bir emziriyorum hatta göğsümu tutmuyor sağıp veriyorum

İnşallah canım benim sezeryan da bnde ondan korkuyorumya süt hemen gelmez sarılık vs olur diye bol bol göğsünü yıka duş al hemen gelir süt yapacak şeyler ya canım benim
Teyzesi yaşlı anlıyor bize bir tane jilet alın dedi aldık götürdük ama bn korktum tabiki okudu dualar etti jiletle iki kulağının arkasına nokta kadar kantti onu yıkanmış temiz bozuk parayla gözünü kapatıp göz kapaklarına sürttü kanını yani azdı zaten ve inanır mısın geçti
😱😱

Çok iyi anlıyorum seni ben yanında olduğum halde tüm gün ağladım ışığa koymak çok zor geliyordu bide lohusa psikolojisi şükür geçti
Gececek inşallah biraz sabır canım süt olmazsa günde iki defa mama takviyesi yap bebek toparlar kendini bide bi tame ebe söylemiş bir çay kaşığı şekerli su içir oda hemen geçiriyormuş sarılığı normal şekerli olsun çok şekerli olmasına gerek yok
Çok şey söylendi inşallah geçer Allah kimseye yaşatmasın 🤲

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

😱😱

Enfeksiyon anti cmv olduğu için ilaç tedavisi yoktu doktor kendi kendine atmasını bekleyeceğiz dedi kendişiğimden geri gitti enfeksiyon nasıl oldu bilmiyorum sonra idrar yolu enfeksiyonu geçirdi onda 5 gün hastanede yattık antibiyotik bir nebze de olsa iyi geldi ama en son b12 desteği aldıktan somra tamaöen gitti 3 ayda anca atlattık sarılığı rabbim kimseye yaşatmasın sağlık ile ilgili sorun olmuyor ama insanı psikolojikmen çom yoruypr her gören aa bu bebek sarı sarılık olmuş emzir artık millete ağzıma geleni sayıyordum insanımız çok bilinçsiz ve çok duyarsız ne yazık ki

Y

yenianniş__

Guest
Allahım.. oğlumun, 15 buçuğa kadar çıkmış sarılığı biz fark edemedik aslında, doktor bigün fototerapide tuttu 7ye kadar indi eve yolladı ama o gün yani canımdan can gitti can, delik deşik ettiler çocuğumun her yerini yok iğne kırıldı yok şu oldu bu oldu sayısız topuk kanı alındı, damar yolu açıldı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

😱😱

Tutacaktir zamanla sen sağmaya devamet et kuzum suan nasil bebis

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Tutacaktir zamanla sen sağmaya devamet et kuzum suan nasil bebis
Çok şükür biraz sarılığı 15 e düştü şuan 🤲🤲

Allahım.. oğlumun, 15 buçuğa kadar çıkmış sarılığı biz fark edemedik aslında, doktor bigün fototerapide tuttu 7ye kadar indi eve yolladı ama o gün yani canımdan can gitti can, delik deşik ettiler çocuğumun her yerini yok iğne kırıldı yok şu oldu bu oldu sayısız topuk kanı alındı, damar yolu açıldı
25 çıktı bizimki canım çok zor vallahi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar