Sorum var Sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bager duha 👼🤍 tarafından oluşturulan Sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 974 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sarılık
Konbuyu başlatan Bager duha 👼🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benimkine sarılık dediler kan aldır dediler yeni doğduğnun 4 günü flndi hemen aldk çıktık kan aldrmdan kaynanam teyzesi vardı birşeyler yaptı sarılığı geçti yani sarılığı kesiyormuş yanında olsa bol.bol emze çabuk atlatr emzirebilir sen bol bol emzir insallah çabucak iyileşir ya
Canım beni emmiyor 3 gündür sütüm yoktu damla damlaydi şuan biraz var sağıp veriyorum inşallah iyileşir ne yapmış ki kaynananın teyzesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkine sarılık dediler kan aldır dediler yeni doğduğnun 4 günü flndi hemen aldk çıktık kan aldrmdan kaynanam teyzesi vardı birşeyler yaptı sarılığı geçti yani sarılığı kesiyormuş yanında olsa bol.bol emze çabuk atlatr emzirebilir sen bol bol emzir insallah çabucak iyileşir ya
Birde yatış vermediler mi

Benim bebeğim uzamış sarılık oldu 3 ay boyunca sarılığı geçmedi 18 olunca 1 gece fototerapide kaldı sadece. 12 ile taburcu olduk o civarlarda seyretti sürekli
Şuan nasıl

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım beni emmiyor 3 gündür sütüm yoktu damla damlaydi şuan biraz var sağıp veriyorum inşallah iyileşir ne yapmış ki kaynananın teyzesi

Birde yatış vermediler mi

Şuan nasıl
İnşallah canım benim sezeryan da bnde ondan korkuyorumya süt hemen gelmez sarılık vs olur diye bol bol göğsünü yıka duş al hemen gelir süt yapacak şeyler ya canım benim
Teyzesi yaşlı anlıyor bize bir tane jilet alın dedi aldık götürdük ama bn korktum tabiki okudu dualar etti jiletle iki kulağının arkasına nokta kadar kantti onu yıkanmış temiz bozuk parayla gözünü kapatıp göz kapaklarına sürttü kanını yani azdı zaten ve inanır mısın geçti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah canım benim sezeryan da bnde ondan korkuyorumya süt hemen gelmez sarılık vs olur diye bol bol göğsünü yıka duş al hemen gelir süt yapacak şeyler ya canım benim
Teyzesi yaşlı anlıyor bize bir tane jilet alın dedi aldık götürdük ama bn korktum tabiki okudu dualar etti jiletle iki kulağının arkasına nokta kadar kantti onu yıkanmış temiz bozuk parayla gözünü kapatıp göz kapaklarına sürttü kanını yani azdı zaten ve inanır mısın geçti
😱

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar aranızda yeni doğan bebeği sarılık olmuş olan var mı sarılık derecesi kaçtı sizin
Benimde 18 di 2 gün ışık tedavisi gördük 8 e düştü çıktık bol bol emziriyprum sarılığı pek kalmadı

Aynen öyle ama Allah devasız dert vermesin🤲 Dünyam başıma yıkılmıştı eşyalarımızı topladık bir şey demediler 2 gün kaldım hastanede tam taburcu olurken aldılar benden, ben de kalayım dedim olmaz dediler. küveze koydular ne kadar kalacağını söylemediler.Bütün gece ağladım o lohusa kafasıyla kızım onu terkettim sanacak diye.Ama çok şükür atlatılıyor 🙏🏼
Çok iyi anlıyorum seni ben yanında olduğum halde tüm gün ağladım ışığa koymak çok zor geliyordu bide lohusa psikolojisi şükür geçti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kız hastahne de delik deşik olmaktan bir sürü kan vermekten kurtuldu keşke şimdi de burda olsa doğumdan sonra çok lazım olurdu vAlla ama geçti hemen ve çocuk anlmdi bile küçücük kan akti
Kiyamam yaa ama gecrketen bazi şeylerin eskilerin uyguladigi yöntem cok faydali oluyor

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle ama Allah devasız dert vermesin🤲 Dünyam başıma yıkılmıştı eşyalarımızı topladık bir şey demediler 2 gün kaldım hastanede tam taburcu olurken aldılar benden, ben de kalayım dedim olmaz dediler. küveze koydular ne kadar kalacağını söylemediler.Bütün gece ağladım o lohusa kafasıyla kızım onu terkettim sanacak diye.Ama çok şükür atlatılıyor 🙏🏼
Çok iyi anlıyorum seni ben yanında olduğum halde tüm gün ağladım ışığa koymak çok zor geliyordu bide lohusa psikolojisi şükür geçti
Bende öyleyim şuan bizi taburcu ettiler 24 saat dolmadan durumunuz iyi die değilmiş 4gun sonra kontrole geldik kuveze koydular
Gececek inşallah biraz sabır canım süt olmazsa günde iki defa mama takviyesi yap bebek toparlar kendini bide bi tame ebe söylemiş bir çay kaşığı şekerli su içir oda hemen geçiriyormuş sarılığı normal şekerli olsun çok şekerli olmasına gerek yok

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 18 di 2 gün ışık tedavisi gördük 8 e düştü çıktık bol bol emziriyprum sarılığı pek kalmadı

Allah kimseyi evladıyla sınamasın, bizi onlara onları bize bağışlasın.Ayaklarına taş değmesin. 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar