Sebepsiz ağlama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz93 tarafından oluşturulan Sebepsiz ağlama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 487 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sebepsiz ağlama
Konbuyu başlatan Filiz93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hobikahvesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
48 günlük kızım doğdu doğalı yere yaptırdığımda ve altını değiştirirken sürekli ağlıyor
Kuzum bebeğinin ağlama sebeplerinden biri gaz sancıları olabilir gaz ve kolik problemlerine karşı bebeğinin her beslenme sonrasında gazını çıkart beslenmene dikkat et ve gazlı besinleri tüketmemeye çalış

E

Eyllxxx

Guest
Ben 6 ay boyunca (sebepsiz ağlama, uykusuzluk) aynı şeyi yaşadım. 2. Ayda idrar yolu enfeksiyonu ile doğmuş olabilir dediler. Ama test ilaç vermedi. Ağlamaya devam ederse 1 ay sonra gelin dediler. Ama artık çok geç olmuştu. Doktor üşenip test istemediği için çocuğum 2 yaşına kadar hergün antibiyotik kullandı. Çocuğu götürün ben idrar testi yaptıracağım diye diretin.

Eylxx

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 ay boyunca (sebepsiz ağlama, uykusuzluk) aynı şeyi yaşadım. 2. Ayda idrar yolu enfeksiyonu ile doğmuş olabilir dediler. Ama test ilaç vermedi. Ağlamaya devam ederse 1 ay sonra gelin dediler. Ama artık çok geç olmuştu. Doktor üşenip test istemediği için çocuğum 2 yaşına kadar hergün antibiyotik kullandı. Çocuğu götürün ben idrar testi yaptıracağım diye diretin.

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle tedbir amaçlı Kalça çıkığı muayenesine götürdü mu bebeğini , ben herşeyin yolunda olduğuna inanarak ağlamasının sebebinin senin kokunu istediğinden olduğunu düşünüyorum altını değişirken de ağlaması malum dünya düzenine yeni geldi annesi alışması gerek 🥰 benimki de öyle agliyordu biraz azalsada ağlaması devam ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.