Şeker testi sonucu ne zaman çıkar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Şeker testi sonucu ne zaman çıkar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker testi sonucu ne zaman çıkar
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 Mart'ta şeker testi yapılacak aynı günde mi sonucu çıkıyor yoksa 3 günü felan buluyor mu doktora ne zamana randevu alayım

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
28.haftaya girdim ama Dokdorum yapdirmadi daha biseyde demedi herkese yapilmiyomu yada riskli grubami yapiliyo acaba?
Bildiğim kadarıyla senin bu hafta son yaptırman lazım herkese yapılıyor bana dedi neredeyse 24 haftalık olmuşsun git kan alan yerden randevu al kan uyuşmazlığı icinde kan ver zaten onlarda görünecek dedi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bildiğim kadarıyla senin bu hafta son yaptırman lazım herkese yapılıyor bana dedi neredeyse 24 haftalık olmuşsun git kan alan yerden randevu al kan uyuşmazlığı icinde kan ver zaten onlarda görünecek dedi
Ne bileyim canım ya bir hafta önce gittim bişey demedi 20 gün sonra tekrar gel dedi ama test yapdircan demedi bakalım ne dicek gittiğimde

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Sabah yaptirdim öğleden sonra bakti sonuclarina devlet hastanesinde yaptirdim ogleden sonra gel sonuclara bakalim dedi ayni gun hepsini halletti
Tamam teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı gün çıkmıştı benimki
Tamam teşekkür ederim aynı güne yok numarasizda bakar mı

Tamam teşekkür ederim aynı güne yok randevusuz da bakar mi

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 Mart'ta şeker testi yapılacak aynı günde mi sonucu çıkıyor yoksa 3 günü felan buluyor mu doktora ne zamana randevu alayım
Şeker yuklemesinden 1 saat sonra kan alınıyor kan alındıktan 4 saat sonra sonuç çıkıyor randevun erkense aynı gün gosterebilirsin sonucu hem sonuç göstermek için randevuya gerek yok

Şeker yuklemesinden 1 saat sonra kan alınıyor kan alındıktan 4 saat sonra sonuç çıkıyor randevun erkense aynı gün gosterebilirsin sonucu hem sonuç göstermek için randevuya gerek yok
Canım zaten şeker yüklemesi yapmak için doktorun giriş yapması gerekiyor randevum varsa yapar girişi yoksa gidipte sana hemen yükleme yapmazlar

Canım zaten şeker yüklemesi yapmak için doktorun giriş yapması gerekiyor randevum varsa yapar girişi yoksa gidipte sana hemen yükleme yapmazlar

Tüm sayfalar yüklendi.