Şeker yükleme testi

• Konbuyu başlatan Ayse.ilkim
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse.ilkim tarafından oluşturulan Şeker yükleme testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 609 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yükleme testi
Konbuyu başlatan Ayse.ilkim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal
A

Ayse.ilkim

Guest
Kızlar ilk çocugumda gebelik zehirlenmesi oldum 34 haftalık doğum yaptım şu an 25 haftalık hamileyim kronik damar tıkanıklığı hastaligim var oksapar ve corasprin kullanıyorum doktorum şeker yükleme testi istedi ama yaptırıp yaptirmama konusunda kararsızım ilk cocugumda yaptirmamiştim sizce ne yapmalıyım uzun oldu biraz hakkınızı helal edin 🙏

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk çocugumda gebelik zehirlenmesi oldum 34 haftalık doğum yaptım şu an 25 haftalık hamileyim kronik damar tıkanıklığı hastaligim var oksapar ve corasprin kullanıyorum doktorum şeker yükleme testi istedi ama yaptırıp yaptirmama konusunda kararsızım ilk cocugumda yaptirmamiştim sizce ne yapmalıyım uzun oldu biraz hakkınızı helal edin 🙏
Geçmiş olsun gebelik zehirlenmesi nasıl oluyo ? Hastalığında varmış şeker yükleme si için gerekliyse yaptır

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Geçmiş olsun canım ben yaptirmamistim seker yukleme testi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk gebeligimde yaptirdimda gebelik şekeri çıktı riskli hamilelik geçiriyordum birde doktor ona göre diyet listesi vermişti ikincide geçen hafta yaptırdım şükür bunda şekerim çıkmadı aksine düşük çıktı açlık şekerim aç kalma az az sık sık ye dedi bana neden yaptirmiyorsun ki riskliymis durumunda benim doktorum su yapilcak bu yapilcak dedimi yaptırıyorum hemen bikere bile demedim yaptırma sam olmazmi diye

Ayşeilkim

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik zehirlenmesi tansiyon yüksekliğinden dolayı oluyor bi nevi halk arasinda albüm de diyolar ilk cocugumda büyük tansiyonum 17 ile doğuma girmiştim ya ne bilim kime desem aman sakin şeker yükleme yaptirma diyor ama doktorumda yaptirmak zorundasin dedi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yaptır bence canım önemli eğer şeker falan varsa doğuma kadar ona göre ilerlesin Dr gözetiminde

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Canim banada herkez yaptirma dedi hatta karar verdim dedim kimseyo dinlemiycem yaptircam hastaneye giderken aklimi celdiler yaptirmadim kontrole gittim doktor yaptirman lazim cocugun gelisimi 2 hafta önde baktirman şart dedi sekerin ola bilir dedi ve 1 yaptirdim yuksek cikti 2 yaptirdim çok şükür normal cikti ama eger millete uyup yaptirmasam belkide cocukta skinti olacakti bilmiycektik her insan vucudu bir olmaz doktor yaptir dediyse bildigi varki yaptir dio ben yaptim hic bir sorun yasamadim gerekiyosa yaptir hic bise yok yuklemede 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar