Sorum var Şeker yüklemesi sonuç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi sonuç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi sonuç
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ya hayırlısı olsun yüksek çıktığı için tekrarlama olmuştur inşallah yarın da bir sorun çıkmaz haber verirsin cnm
Arkadaşımından aldığım diyet listesini uyguluyorum 3 günde 100lük yükleme yapıldı ve değerlerim düşmüştü doktorum da çok şaşırdı çok mutluyum. Diyete devam ediyorum tansiyonu da kontrol altına aldık kansızlık ilacına da başlayabildik :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı haberlerle inşallah kuzum
Diyet yapıyorum doktorum her ne yapıyorsan onu yapmaya devam et işe yaramış dedi. Günlerdir diyet yapıyorum rüyamda cips ve kebap yediğimi görüyorum kafayı yemek üzereyim ama direniyorum doğumhanede yemeğe başlarım artık canımın istediklerini:ROFLMAO:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Arkadaşımından aldığım diyet listesini uyguluyorum 3 günde 100lük yükleme yapıldı ve değerlerim düşmüştü doktorum da çok şaşırdı çok mutluyum. Diyete devam ediyorum tansiyonu da kontrol altına aldık kansızlık ilacına da başlayabildik :)

Diyet yapıyorum doktorum her ne yapıyorsan onu yapmaya devam et işe yaramış dedi. Günlerdir diyet yapıyorum rüyamda cips ve kebap yediğimi görüyorum kafayı yemek üzereyim ama direniyorum doğumhanede yemeğe başlarım artık canımın istediklerini:ROFLMAO:
Çok güzel harika bak.ne güzel sevindim gerçekten canım benim azimle insan herşeyin üstesinden gelebilir gerçekten ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Kıyamam canım ya sen canın ne istiyor ise söyle ben senin yerine yiyim😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar