Şeker yüklemesi yapmaya gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan soylu tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi yapmaya gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,078 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi yapmaya gidiyorum
Konbuyu başlatan Elvan soylu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elvan soylu

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi şeker yüklemesi yaptırmaya gideceğim hala çok kararsızım ve birazda endişeliyim oğlum 27 +2 acaba kaç gram olmuş

H

Hacer

Guest
Şimdi şeker yüklemesi yaptırmaya gideceğim hala çok kararsızım ve birazda endişeliyim oğlum 27 +2 acaba kaç gram olmuş
Ben kizimda yaptirmistim degerin bile altindaydi sonuc iki seme sonra hamileyim bu kez sekeril 103 130 larda bilsem asla yaptirmazdim seker kandada cikiyor zaten seker dolu bardagi icmek nasil bir mantiksa canan hocayi dinlemek lazim bir daha asla yaptirmam

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Endişelenme canım doktorun yapalım dediyse yaptır tabikide. Kötü birşey yok zaten aksine varsa şekerin falan önlem almış olucaksiniz

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbir zararı yok canım neden endişe ediyorsun
Ya yaptırdım 3 kere 1 saat aralıkla. Kan verdim şuan nasıl başım dönüyor ve çok halsiz hisediyorum😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Endişelenme canım doktorun yapalım dediyse yaptır tabikide. Kötü birşey yok zaten aksine varsa şekerin falan önlem almış olucaksiniz
Ayn yaptırdım 27 haftalığım kilomu 1015 çıktı sizce iyimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayn yaptırdım 27 haftalığım kilomu 1015 çıktı sizce iyimi
Ben kizimda yaptirmistim degerin bile altindaydi sonuc iki seme sonra hamileyim bu kez sekeril 103 130 larda bilsem asla yaptirmazdim seker kandada cikiyor zaten seker dolu bardagi icmek nasil bir mantiksa canan hocayi dinlemek lazim bir daha asla yaptirmam
Yaa bende yaptırdım 1 saat sonra sonucum çıkıcak onu almaya gideceğim inşallah bir şey çıkmaz

Tüm sayfalar yüklendi.