Sorum var Şeker yüklemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubra1541 tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,308 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi
Konbuyu başlatan Kubra1541
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Şeker yüklemesini yaptıran varmı ? Çok kararsız kaldım bebeğe zararı olduğunu söyleyen de oldu kulaktan dolma bilgiler tabi. Sizin düşünceleriniz nedir?
Ben bugün yaptırdım canım bebeğe Bi zararı var yok onu bilemiyorum doktorum yok dedi ama olur da her hangi Bi terslik varsa şimdiden öğrenmiş oluyorsun çünkü ani şeker ve tansiyon gebelikte tehlikeli olabiliyor.. yaptır öğren için rahat etsin bir kutu şekerli su içiyorsun, normal de de zaten tatlı yiyoruz öyle düşün

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Şeker yüklemesini yaptıran varmı ? Çok kararsız kaldım bebeğe zararı olduğunu söyleyen de oldu kulaktan dolma bilgiler tabi. Sizin düşünceleriniz nedir?
Ben yaptırmadım canım onun yerine sabah erken gidip açlık kanı 9 verdim 9.30 son oluyor. Sonrada tokluk kanı verdim. İki gebeligimde de yani şekilde yaptim

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Bende o yuzden yaptirmistim canim ve cok sukur hic bisey olmadi hatta ben mide bulantisi bile yasamamistim insallah yaptirirsan sendede bi sorun olmaz

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Son sağlık ocağı tahlillerimde seker normal çıktı geçen de dahiliyeye gittim yaptın mı dedi şeker yüklemesi. Normal çıkınca yapmadım gerek yoktur diye dedim normal de olsa biz yapılması taraftaryız dedi yine de sen bilirsin istersen gelirsin bakarız dedi 🤷🏻‍♀️

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptrmadm 20gün aç tok ölçtm kendim evde ve 3aylk şeker tahlıli yaptrdm doktor onlara bakarak gerek olmadğnı söyledi o yuzfen yükleme yaptrmadım zaten isyemiyodumda iyi oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar