Sorum var Şeker yüklemesi

• Konbuyu başlatan shshsh
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde shshsh tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 226 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi
Konbuyu başlatan shshsh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba şeker yüklemesi nasıl yapılıyor hastaneye giderken eczaneden alınacak bişey var mı? Doktor bi kağıda randevu tarihi bi de 50gr glikoz filan yazdı benim mi almam gerekiyor?
Canım eczaneden alıcaksın aç karına gitmen gerekiyor bana ebe öyle demişti sağlık ocağına gidince ebenin yanına gidip içmeden önce haber verceksin bı bekleme süresi var sonra iciceksn

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba şeker yüklemesi nasıl yapılıyor hastaneye giderken eczaneden alınacak bişey var mı? Doktor bi kağıda randevu tarihi bi de 50gr glikoz filan yazdı benim mi almam gerekiyor?
Ben hastanenin kantinden almıştım senin şüphen yoksa yapma. Çünkü bazen o icecegin glikoz şeker olmasada şeker cikarabiliyor insanda

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhabalar canm bnm ilk alacaksın ondan sonra git kaydını açtır ilk aşama da onu içmeden önce kan alacaklar doktorun söyler zaten canm ondan sonra içince de bir saat bekleyeceksin ve yine kan alınıp şekerine bakacaklar sonuçlar zatn çabuk çıkıyor ve doktorun olup olmadığını söyler normal sınırlar 120 vs o aralar çıkarsa tekrarlamaz yüksek ya da az çıkınca tekrarlaybiliyirlr ayrıca yaptırmak da mecburi değil bn ikisinde yaptırdım bunda yaptırmadım

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçen ay gittim açlık ve tokluk kan şekerime baktılar gayet normal çıktı glikoz almama gerek kalmadı şeker yüklemesi yapılmadı. İlk git kan tahlillerini yaptır naçizane fikrim gerek duyulursa alırsın.

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Geçen ay gittim açlık ve tokluk kan şekerime baktılar gayet normal çıktı glikoz almama gerek kalmadı şeker yüklemesi yapılmadı. İlk git kan tahlillerini yaptır naçizane fikrim gerek duyulursa alırsın.
Aynen öyle canım benim bence de öylesi daha mantıklı

S

shshsh

Guest
Merhabalar canm bnm ilk alacaksın ondan sonra git kaydını açtır ilk aşama da onu içmeden önce kan alacaklar doktorun söyler zaten canm ondan sonra içince de bir saat bekleyeceksin ve yine kan alınıp şekerine bakacaklar sonuçlar zatn çabuk çıkıyor ve doktorun olup olmadığını söyler normal sınırlar 120 vs o aralar çıkarsa tekrarlamaz yüksek ya da az çıkınca tekrarlaybiliyirlr ayrıca yaptırmak da mecburi değil bn ikisinde yaptırdım bunda yaptırmadım
Anladım. Şeker yüklemesi maliyetli bişeymi ki? 😄 ilk hamileligim hiçbir bilgim yok

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Anladım. Şeker yüklemesi maliyetli bişeymi ki? 😄 ilk hamileligim hiçbir bilgim yok
Canım ben ben iki sene önce sanki herşeyi dahil özelde 250 yaptrmstm orda kendileri verdi 6 sene önce de 50 TL'ye almıştım canım sanırım bana da çok oldu 😂😂 küçük bir şişe de bazen bardak gbi bir seyde iki üç çeşit aromalisi var cnm sen ne zmn yaptrcksn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar