Şekerim çıktı yardım kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma ışık tarafından oluşturulan Şekerim çıktı yardım kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şekerim çıktı yardım kızlar
Konbuyu başlatan Fatma ışık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Fatma ışık

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün şeker yüklemesi yapıldi açlık 84 tok 144 üç gün diyet dördüncü günde tekrar yükleme yapılacak iyi çıksa diyette devam mı edecem

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün şeker yüklemesi yapıldi açlık 84 tok 144 üç gün diyet dördüncü günde tekrar yükleme yapılacak iyi çıksa diyette devam mı edecem
Sınırda gibi aslında.. Benim açlık 74. Tokluk 1.saat 164 2.saat 193 çıktı.. 1 buçuk aydır falan diyet yapıp evde kendim ölçüp ölçüp kontrole gidiyorum.. Sınırda diye tekrarlamak istemişler.. Diyette zor bişey değil şekeri azalt canım daha faydasını görürsün.. Ben tamamen kestim.. 🙏 Geçmiş olsun 🌺

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
Benim açlık 78, bende 75grlık içiçek içtim tokluk 139 çıktı.. Ama benim suyum fazla çıktı o yuzden şeker yüklemesi istedi.Doktora gösteremedim daha ama sınırda diye dikkat etmeye başladım.

Fatma ışık

Kayıtlı Üye
rank
Sınırda gibi aslında.. Benim açlık 74. Tokluk 1.saat 164 2.saat 193 çıktı.. 1 buçuk aydır falan diyet yapıp evde kendim ölçüp ölçüp kontrole gidiyorum.. Sınırda diye tekrarlamak istemişler.. Diyette zor bişey değil şekeri azalt canım daha faydasını görürsün.. Ben tamamen kestim.. 🙏 Geçmiş olsun 🌺
Teşekkür ederim bende diyet yapıyorum bakalim inşallah bu sefer iyi çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar