Sorum var Şekerle gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Şekerle gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,735 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şekerle gebelik testi
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bende duymuştum da nasıl yapıldığını unuttum vAlla
Yapıpıta mı unuttun canım yoksa hiç mi denemedin.
Idrara azcık şeker ekleyip hafıf karıştıracan, biri köpürüyor biri köpürmüyor ama hsndisi gebe hangisi değil onu anlamadım işte. Kimi köpürürse gebe diyo kimi öbür türlü diyo

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Idrara azcık şeker ekleyip hafıf karıştıracan, biri köpürüyor biri köpürmüyor ama hsndisi gebe hangisi değil onu anlamadım işte. Kimi köpürürse gebe diyo kimi öbür türlü diyo
Duydumda hiç yapmadım yaa o zaman bir sitede okumuştum bende

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olmadığı kesin olan biriyle beraber yapmak lazım o zaman kesin sonuç için 🙃

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İdrar, plastik bir kapta toplanır. Bir diğer kaba da 1 yemek kaşığı kadar şeker ilave edilir. Daha sonra idrar, şeker koyulan kabın içerisine boşaltılır. 2-3 dakika beklenir. Eğer şeker konulduğu gibi duruyorsa sonuç pozitif, şeker idrara karıştıysa sonuç negatiftir. Eski dönemlerde bu yöntemin sabah kalkar kalkmaz uygulanması tercih ediliyordu.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Plastik kabın içerisine beyaz renkte diş macunu sıkılır. Daha sonra, idrar o kaba ilave edilir. Eğer diş macunu köpüklenir ya da rengi maviye dönüşürse sonuç pozitif, rengi sabit kalır ise olumsuzdur. Köpüklenme macunda oluyo

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar şekerle gebelik testi yapılıyormuş araştırdığıma göre.
İçinizde deneyen oldumu, şeker erirse mi gebelik var yoksa olduğu gibi kalırsa mı, deneyen yazabilir mi lütfen
bana boyle yapdirlar sekerli su verib sonra kan aldilar oyle yapdilar seker testini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar