Sorum var Şekerle gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Şekerle gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,729 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şekerle gebelik testi
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Rabbim Hakkında Hayirli olanı versin kuzum benim 🤲🤲🤲🤲
Amin. Bende hep diyorum. Rabbim hakkımda hayırlı olanı nasip et bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim adetin gecikdimi peki?
Ulduz cum. Valla kafam gerçekten çok karışık, korkunca panikleyince sağlıklı hesap yapamıyorum, bi hesap yapıyorum 1 hafta geçti çıkıyor, Bi hesap daha yapıyorum 3 gün geçti çıkıyor, Bi hesap daha yapıyorum daha 3 gün var gibi çıkıyor valla Çıldırıcam

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla öyle şeylere inanma. Karbonatla gebelik testide vardı karbonat köpürürse hamilelik oluyormuş. Benim idrarımda köpürmedi eşiminkinde köpürdü evde hamileyim diye geziyordu 😂😂😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Hi
Valla öyle şeylere inanma. Karbonatla gebelik testide vardı karbonat köpürürse hamilelik oluyormuş. Benim idrarımda köpürmedi eşiminkinde köpürdü evde hamileyim diye geziyordu 😂😂😂
Hiç güleceğim yoktu😂, zaten inanadığımdan değil çaresizlikten ve umutsuzluktan diyelim denedim. Şuan test getirteceğüm kimse yok, alana kadar kendimi bunlarla avutmaya çalışıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.