Sorum var Şekerle gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Şekerle gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,731 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şekerle gebelik testi
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hi

Hiç güleceğim yoktu😂, zaten inanadığımdan değil çaresizlikten ve umutsuzluktan diyelim denedim. Şuan test getirteceğüm kimse yok, alana kadar kendimi bunlarla avutmaya çalışıyorum
Hakkında hayırlısı olsun inşallah bitanem. Evet beklemek insanı baya bi sabırsızlandırıyor 🤭

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ben de senin gibi şüpheye düşüp evde geleneksel test yapmıştım idrar bekletme testi idrarı boş bir kaba veya şişeye koy (ben küçük kavanoz kullanmıştım)Düz bir zemine bırak karanlık bir yer olsun yirmi dört saat karışma üstünde Beyaz ince tabaka olursa hamile değilsin bıraktığın gibi duruyorsa hamilesin hakkında hayırlısı olsun ben bu testi yaptım sonrasında günüm geçince kan verdim hamileydim bide sabah İlk idrarla yap

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende duymuştum da nasıl yapıldığını unuttum vAlla
Aynen bende duymuştum ama hiç denemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar şekerle gebelik testi yapılıyormuş araştırdığıma göre.
İçinizde deneyen oldumu, şeker erirse mi gebelik var yoksa olduğu gibi kalırsa mı, deneyen yazabilir mi lütfen
Bende duymuştum ama hiç denemedim karbonatla olanı da duymuştum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Binlerce şükür iyi öksürk vs vardı o geçti hafif burnu akio bugünde bnm midem bulanıyor biraz da genzim yanıyor halim yok yemekte yiyemedim sen nasılsın iyi misin? Oğlusun nasıl
Rabbim şifalar verin inşallah kuzum
Bende iyiyim şükür dün kontrol gittik pipisinin altında bir deri parça var iki ay sonra tekrar olucak 😔

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rabbim şifalar verin inşallah kuzum
Bende iyiyim şükür dün kontrol gittik pipisinin altında bir deri parça var iki ay sonra tekrar olucak 😔
Yaaa AA çok üzüldüm görmemişlet mi kalmışlar mi ya iki kez aynı şeyi yaşayacak bende inşallah bir şey ne olmz tekrar yaşamayız inşallah deyip duruyorum.gecmis olsun canım benim ya

Çözüm
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar