Seks zorluğu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybüke001 tarafından oluşturulan Seks zorluğu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Seks zorluğu
Konbuyu başlatan Aybüke001
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Türkaan

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 21 haftaligim eşimle birlikte olurken üste çıkamıyorum bacagimin göbegimin agirligindan çok zor oluyor bu durumu yaşayan var mı. Erkekler genellikle cok sever o pozisyonu ama yapamiyorum diger türlüde çok sıradanlaşıyor sanki

B

Bbb

Guest
Açtığın konuların hepsi cinsellik ile ilgili. Kadın olduğundan bile çok şüpheliyim. Gerçekten böyle sıkıntıların varsa doktoruna danış sürekli cinsellikle ilgili paylaşımların beni çok rahatsız ediyor şahsen.

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 21 haftaligim eşimle birlikte olurken üste çıkamıyorum bacagimin göbegimin agirligindan çok zor oluyor bu durumu yaşayan var mı. Erkekler genellikle cok sever o pozisyonu ama yapamiyorum diger türlüde çok sıradanlaşıyor sanki
İntten baktığında hamileler için seks pozisyonlarında kadının üstte olduğu zaman bı sıkıntı yok hatta yapılacak pozisyonlardan biri o . Doğumdan sonra siradanliktan çıkarsın insl:)))

Tüm sayfalar yüklendi.