Selam canlar ben geldim 🥰🥰🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Selam canlar ben geldim 🥰🥰🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,340 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Selam canlar ben geldim 🥰🥰🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selam canlar ben geldim.. canikolar uzun zamandır yoktum çok özledim sizlerle sohbet etmeyi falan.. bebeyim 1 yaş 3 aylık oldu tam. Sizinkiler kaç aylık oldu aşklarrr🥰🥰🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😍
Merhaba canim hoşgeldin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam canlar ben geldim.. canikolar uzun zamandır yoktum çok özledim sizlerle sohbet etmeyi falan.. bebeyim 1 yaş 3 aylık oldu tam. Sizinkiler kaç aylık oldu aşklarrr🥰🥰🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😍
Masallah allah bagislasin canim benim❤🙏🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin canım nasılsın 🥰 özlettin kendini 😍 bebiş büyümüş maşallah 🧿 hayırlı yaşları olsun inşallah 🤲 benim bebişim de 17 aylık çok çabuk büyüyorlar valla🥰

Cokta yeni sayilmam epeydir burdaydim ama yaklasik 2 3 aydir aktif kullaniyorum
Hmm ben hatırlamadım ozaman.. teşekkür ederim 😇
Hoşgeldin canım nasılsın 🥰 özlettin kendini 😍 bebiş büyümüş maşallah 🧿 hayırlı yaşları olsun inşallah 🤲 benim bebişim de 17 aylık çok çabuk büyüyorlar valla🥰
Ya özledinmi canım 🥰🥰 evet ya bebek büyüyünce nazı da büyüyor tabi 🤕🤕
Saol canım senin ki de inşAllah ... 17 aylık Maşallah.Allah bagışlasın..😍😍 Konuşuyormu ?
Hoşgeldin canım💞
Hoş buldum canım 😇🥰
Hosgeldin tekrardan canım şükür iyiz benimki 11 gunluk🥰❤️🥰❤️🥰🥰❤️🥰❤️
Maşallah canım daha çok küçükmüş ya ne tatlııı🤗🤗🤗🤗
Hoşgeldin canım
Hoş buldum canım 🥰
salam canim haralarda idin
Salam necəsən. Hə vallah silmişdim programı sonra nəsə həvəsim olmadı uşaglardan vaxt yox idi səninki neçə aylıgdı şəklini gördüm nə şirindi maşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar