Selam canlarım ♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çiçek20 tarafından oluşturulan Selam canlarım ♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Selam canlarım ♥️
Konbuyu başlatan Çiçek20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İyi diyelim iyi olalım canım sen nasılsın deprem bölgesinde mi yaşıyorsun?
Amin inşallah 🤲 canım ben 7 haftalık hamileyim 🤭🤰
Çok şükür kuzum hep iyi olun inşaallah 🤲 maşaallah Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏 yok canım ben Azerbaycanlıyım Rusiyada yaşıyorum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
salam ciceyim necesen usaglar necedi boyuyur balaaca♥️😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

hayir cicek eski uyedir Azerbyacnlidir rusiyada yasiyor
Salam canım yaxşıyam sağol sən necəsən sənin qızın necədir yola gedə bilirsizmi 😁 bizdə şükür allaha uşağlar yaxşıdı ikisidə bir birindən kür axşam nətəri olur işdən gücdən xəbərim olmur 🤣🤯elə Azərbaycana getmişdik təzə gəlmişik bizdə getdik oğluma sünnət elətdirdik gəldik necə il idi getmirdim darıxmışdım hamı üçün🥰

Amin canım inşallah 🤲 memnun oldum canım
Bende canım ben seni esgiden tanıyorum qaliba sen beni tanımadın 🥰

İyiyim sükür canım benim sen nasılsın nerelerdesin bizde seni özledik hepimize geçmiş olsun rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah
Selam canım benim çok şükür bende iyim çok sağol gamzem bende sizleri çok özledim ♥️ postlara bakıyorum esgi günlerimi özledim her posta cevab verirdim şimdi ama giremez oldum uygulamaya😂amin inşaallah Rabbim bidaha yaşatmasın 🤲Gamzem qalib bizim oğlanlar adaş olmuşlar benim oğlumun adıda Adem 🤗senin minikler nasıl oğlun kaç aylık oldu canım

Hoşgeldin canım nasılsın bebişin nasıl. Ben iyiyim bu günümüze şükür 🙏 ❤️
Hoş bulduk canım çok şükür hep iyi olun inşaallah 🙏 bende şükür iyim bebişimde iyi 4aylık olduk artık teyzesi senin kızın nasıl canım

Cicegimmm hoşgeldin birtanem benim özledim seni çok
Hoş bulduk hüylamm bende bitanem bende çok özledim 🥺

Hoşgeldin canım. Şahsen iyiyim şükür sen nasılsın?
Hoş bulduk canım çok şükür iyi olmana sevindim çok şükür bende iyim canım senin minik paşan nasıl kaç aylık oldu kuzum @Kayra'nın Annesi Ayşenur💞 nasıl uygulama göremedim kayra nasıl uylamada qaliba esgiden çok kişi yok

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Salam canım yaxşıyam sağol sən necəsən sənin qızın necədir yola gedə bilirsizmi 😁 bizdə şükür allaha uşağlar yaxşıdı ikisidə bir birindən kür axşam nətəri olur işdən gücdən xəbərim olmur 🤣🤯elə Azərbaycana getmişdik təzə gəlmişik bizdə getdik oğluma sünnət elətdirdik gəldik necə il idi getmirdim darıxmışdım hamı üçün🥰

Selam canım benim çok şükür bende iyim çok sağol gamzem bende sizleri çok özledim ♥️ postlara bakıyorum esgi günlerimi özledim her posta cevab verirdim şimdi ama giremez oldum uygulamaya😂amin inşaallah Rabbim bidaha yaşatmasın 🤲Gamzem qalib bizim oğlanlar adaş olmuşlar benim oğlumun adıda Adem 🤗senin minikler nasıl oğlun kaç aylık oldu canım

Hoş bulduk canım çok şükür hep iyi olun inşaallah 🙏 bende şükür iyim bebişimde iyi 4aylık olduk artık teyzesi senin kızın nasıl canım

Hoş bulduk canım çok şükür iyi olmana sevindim çok şükür bende iyim canım senin minik paşan nasıl kaç aylık oldu kuzum @Kayra'nın Annesi Ayşenur💞 nasıl uygulama göremedim kayra nasıl uylamada qaliba esgiden çok kişi yok
Sağol canım benim aynen adaş olmuşlar 🥰5 ay 10 günlük oldu kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Nasılsız canlarım benim ne zamandır aranızdan uzaklardayım sizleri çok özledim ♥️ deprem içinde hepinize çok geçmiş olsun Rabbim bidaha yaşatmasın inşaallah🤲🙏 uygulamaya giremiyorum çok onun için hiç birinizden haberim yok 😔🥺
Tekrardan hoşgeldin kuzum şükür iyiyim ben sen nasilsin iyisindir insallah🤲🥰

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

ay ne gozel olub gedib gelmeyniz♥️😍bizda mayda gedirik insallah menim qizda boyuyur gelen ay 1 yasi olacag insallah nasibse

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsız canlarım benim ne zamandır aranızdan uzaklardayım sizleri çok özledim ♥️ deprem içinde hepinize çok geçmiş olsun Rabbim bidaha yaşatmasın inşaallah🤲🙏 uygulamaya giremiyorum çok onun için hiç birinizden haberim yok 😔🥺
Selam canım evet girmiyorsun hiç özletdin kendini bende yoktum bi kaç gün ameliyat oldum ben ağrılar var diye girememistim şükür iyiye gidiyorum sen nasilsin

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Tekrardan hoşgeldin kuzum şükür iyiyim ben sen nasilsin iyisindir insallah🤲🥰
Hoş bulduk canım benim çok şükür hep iyi ol inşaallah 🙏 şükür bende iyim kuzum sağol 😘çocuklarla falan uğraşıyorum senin bebişin nasıl

Sağol canım benim Allah razı olsun 🥰 sende benim yerime öp
Sağol teyzesi öperim ♥️

ay ne gozel olub gedib gelmeyniz♥️😍bizda mayda gedirik insallah menim qizda boyuyur gelen ay 1 yasi olacag insallah nasibse
Hə ey canım necə il idi getmirdim hamı üçün darıxmışdım hə inşaallah sağ salamat gedin 🙏ay maşallah vaxt nə tez gəlib keçir ey uje bir yaşı olur böyük qız olsun İnşaAllah 🤲🙏♥️

Selam canım evet girmiyorsun hiç özletdin kendini bende yoktum bi kaç gün ameliyat oldum ben ağrılar var diye girememistim şükür iyiye gidiyorum sen nasilsin
Selam Demetim çok şükür iyim kuzum sağol 😘 aaa neden ameliyat olmuşsun kuzum çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar