Selam guzel annişler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Selam guzel annişler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 468 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam guzel annişler
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 3bucuk aylık kundak yapıp uyutuyorum sureklı ama mesala artık gunduz kundak yapmadan kolları acık uyusun istiyorum ama bı kaç defa denedım uyumadı sureklı eli gozunu ovalayıp durur bu sefer uyku suresı azalıyor ve huzursuz oluyor yanı kundak yapmak ıyı aslında en azından rahat uyuyor kundak yapınca ama yapmasam kısa sure ıcınde kalkar kundaksız yatırmayı nasıl başarabilirim uykusu bozulmadan

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar oğlum 3bucuk aylık kundak yapıp uyutuyorum sureklı ama mesala artık gunduz kundak yapmadan kolları acık uyusun istiyorum ama bı kaç defa denedım uyumadı sureklı eli gozunu ovalayıp durur bu sefer uyku suresı azalıyor ve huzursuz oluyor yanı kundak yapmak ıyı aslında en azından rahat uyuyor kundak yapınca ama yapmasam kısa sure ıcınde kalkar kundaksız yatırmayı nasıl başarabilirim uykusu bozulmadan
kundak seviyorsa yapman daha iyi canim kundakda kendini daha guvende his ediyor o yuzden uyuyor

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet hala kendini anne karnında hissediyor ellerinden irkildiği için uyanıyordur uzmanlar 2 buçuk 3 aydan sonra kundaksız uyutmaya başlamamızı tavsiye ediyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin daha küçük ilerleyen aylarda bırakırsın canım kundakla uykusu daha kaliteli olur. İllaki bırakacak diyorsan yatır kollarini kundak pozisyonuna getir yanına minik yastık koy kollarına temas etsin o şekilde dene sonradan alışır

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebeğin daha küçük ilerleyen aylarda bırakırsın canım kundakla uykusu daha kaliteli olur. İllaki bırakacak diyorsan yatır kollarini kundak pozisyonuna getir yanına minik yastık koy kollarına temas etsin o şekilde dene sonradan alışır
Aynen eminenin dedigin yontem guzel deneyebilirim kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Vallahi kuzum benim oğlum da üç buçuk aylık ben de kundak yapıyorum doğduğumdan beri yani bir 7-8 aylığa kadar da yapmayı düşünüyorum zaten o zamana kadar da kendileri bırakmazlar hani sen endişe etme bu sefer kendileri kundak istemezler o zamana kadar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vallahi kuzum benim oğlum da üç buçuk aylık ben de kundak yapıyorum doğduğumdan beri yani bir 7-8 aylığa kadar da yapmayı düşünüyorum zaten o zamana kadar da kendileri bırakmazlar hani sen endişe etme bu sefer kendileri kundak istemezler o zamana kadar
Kız senin oğlan yğne iyi dayanmış biz kayraya asla yapamadık 😂😂ya eli ya ayağı yada çenesi bas bas bağrıyordu gerçi hastane hastane gezdiğimiz için pek fırsatımız olmadı onunda bixim de ama alıştıramadık 😂😂. Maşallah paşaya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız senin oğlan yğne iyi dayanmış biz kayraya asla yapamadık 😂😂ya eli ya ayağı yada çenesi bas bas bağrıyordu gerçi hastane hastane gezdiğimiz için pek fırsatımız olmadı onunda bixim de ama alıştıramadık 😂😂. Maşallah paşaya
Ya evet kuzum en başta yaptığım için alışiyor doğduğundan beri yapıyorum annesini dinliyor paşam 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.