Sorum var Selam kızlar aranıza yeni katildim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmaaa tarafından oluşturulan Selam kızlar aranıza yeni katildim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar aranıza yeni katildim
Konbuyu başlatan Esmaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmaaa

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım aramıza . Ben Ayşenur 23 yaşındayım 15 aylık bir oğlum var aslen orduluyum Kırklareli nde yaşıyorum
Hoş buldum tanistima çok memnun oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasılsın canım doğuma ne kadar var cinsiyeti

Nasılsın canım doğuma ne kadar var cinsiyeti bellimi
İyim canım sen nasılsın doktor kız dedi cinsiyeti için doğumada 4 ay var daha

Nasılsın canım doğuma ne kadar var cinsiyeti

Nasılsın canım doğuma ne kadar var cinsiyeti bellimi
İyim canım sen nasılsın doktor kız dedi cinsiyeti için doğumada 4 ay

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hoş buldum tanistima çok memnun oldum

İyim canım sen nasılsın doktor kız dedi cinsiyeti için doğumada 4 ay var daha

İyim canım sen nasılsın doktor kız dedi cinsiyeti için doğumada 4 ay
Bende memnun oldum canım rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Slm hoşgeldin cnm bende Bayadır yoktum buralarda yeni geldim bugün uzun zmndır girmiyordum sn nlr yapıyorsun nsl gidiyor
Hoş buldum sende hoş gelsin tekrardan canım nasılsın napiyosun beni sormuş benim hamilekiten dolayı baya kafayı yemiş gibi oldum ya sürekli ağlıyorum herkesin bana karşı hareketleri çok zoruma gidyo çok alıngan olmuş ya baya bunalıma girdim

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Hoş buldum sende hoş gelsin tekrardan canım nasılsın napiyosun beni sormuş benim hamilekiten dolayı baya kafayı yemiş gibi oldum ya sürekli ağlıyorum herkesin bana karşı hareketleri çok zoruma gidyo çok alıngan olmuş ya baya bunalıma girdim
Saol cnm Bnde napayım yaşını geçti bnmkide büyüyor artık 😀 kaç aylık oldun cnm Bnde öyleydm biliyomsn aglamaya yer arıyodm rsmn ah bu hormonlar 😀

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah senin var mi cnm sanırım hamilesin de sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕 neredesin
Evet canım 20+4 Allah razı olsun İstanbula oturuyorum sen

Saol cnm Bnde napayım yaşını geçti bnmkide büyüyor artık 😀 kaç aylık oldun cnm Bnde öyleydm biliyomsn aglamaya yer arıyodm rsmn ah bu hormonlar 😀
5 aylık oldum 1 kızımda var 24 aylık baya zor geçiyor kızımada böyle aglaktim😂😂😂sorun kocam benden daha alıngan baya birbirimize girdik küstük iki gündür bakalım kim insafa gelip barışmak için adım aticak😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.