SELAM KIZLAR SORUM OLUCAK💜

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan SELAM KIZLAR SORUM OLUCAK💜 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 542 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı SELAM KIZLAR SORUM OLUCAK💜
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ee şöyle söylim cnm; Köftelik bulguru haşlayıp parçalanmış lahana turşuları ile karıştırıyoruz sonra onları top şekline koyuyoruz sonra bir tencereye sıcak su ve lahana turşusunu küp küp doğruyoruz birazcık buğday ile pişiriliyor sarımsak rendeleniyor ve birdaha pişiriliyor tadı çok güzel oluyor biz buna köfte turşulama diyoruz canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım onun diğer adıda ekşili köfte
Yaa çok değişik denemem lazım merak ettim tadını bizde ekşili köfte çok farklı yapılıyor

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Oh oh ne güzel 🤣💜💜

Hmm bizde öyle cnm

Siz bana bakmayın bnde 7 8ay sonra kukuli ,yok bilmem kırmızı balık siyah balık mor balık karışık gidicz kızımla ...🤣🤣🤣🤣

Dilan Polat enerjiiiiiiiiiiiiiıi🤣🤣🤣🤣🤣

Dilan Polat enerjiiiiiiiiiiiiiıi🤣🤣🤣🤣🤣

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Her zamanki gibi akşama ne yemek yapiyim diye düşünüyorum 🤦‍♀️ sen ne yapıyorsun canm benim belirli sürekli dinlediğim biri yok kulağıma hangi müzik gúzel geliyorsa onu dinlerim ama taladro ve kadr vazgeçilmezim
Onlar kim kız 🤣🤣 müzikten o kadar uzak kaldım ki inan tanımıyorum o dediğin şahısları

Kızlar merhaba napıyonuzz nasılsınız...
Hangi sanatçıyı dinliyorsunuz ve hangi sanatçıyı seviyorsunuz öyle sormak geldi içimden.....💜
Genelde bakkal amca bide beze bay bay açıyorum kiziyo kapat diyo bezi bi türlü bırakamadi ya zoruna gidiyo o şarkı 🤣🤣🤣bide arada Ali cabbar dinliyorum 🤣🤣

Bide arada mahsun Kırmızıgül ün yıkılmadım ayaktayım dinliyorum 🤣🤣🤣💆💆

Son düzenleme:

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Diyecemde bilmeyen vardır YouTube da dün eşim açtı huzur dolu bir ses grubu anlamıyorum ama çok beğendim ismi ..Grup Ma ... Yar Gijloké ♥️♥️

Diyecemde bilmeyen vardır YouTube da dün eşim açtı huzur dolu bir ses grubu anlamıyorum ama çok beğendim ismi ..Grup Ma ... Yar Gijloké ♥️♥️
Eşim Türkçe'ye çevirisi yaptı ama bana

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Onlar kim kız 🤣🤣 müzikten o kadar uzak kaldım ki inan tanımıyorum o dediğin şahısları

Genelde bakkal amca bide beze bay bay açıyorum kiziyo kapat diyo bezi bi türlü bırakamadi ya zoruna gidiyo o şarkı 🤣🤣🤣bide arada Ali cabbar dinliyorum 🤣🤣

3 çocuk olsada şarkılardan ve sevdiğim sanatçılardan vazgeçmem 😄😄😄hatta çocuklarda arada gelip dinliyorlar kadr in hakim bey şarkısı var çok güzel

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Ali Cabbar mi 🤣🤣Bakkal amcayı dinliyorsun sonra gidiyon helva yaomaya🤣🤣🤣bu dediğim de ne alakaysa valla limonlu çay bana kafa yaptı herhalde alyaam🤣🤣Günaydın aşkım bu arada💜

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ali Cabbar mi 🤣🤣Bakkal amcayı dinliyorsun sonra gidiyon helva yaomaya🤣🤣🤣bu dediğim de ne alakaysa valla limonlu çay bana kafa yaptı herhalde alyaam🤣🤣Günaydın aşkım bu arada💜
Günaydın canım benim 🤣🤣evet valla geçen gün dinledikten sonra kendime sordum irmigin varmı diye var var dedim baktım yağım da var kalkıp irmik helvası yaptım bişeye de benzemedi🤣🤣🤣

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Niye sen Kürtçe bilmiyo musun canım
Canım ben doğma büyüme İstanbulluy.13 yaşına kadar ordaydik annemle babam Diyarbakırlı..evlenince annemler oraya taşınmış 20 yıl a yakın orda kaldılar sonra memlekete geldik ama evdede konusmadilar hiç o yüzden bizede yabancı geldi şimdi evlendikten sonra biraz anlıyorum kelimeleri ama cümleleri tam anlamıyorum yarım yamalak işte o yüzden eşime diyorum çocuklar ile konuş mesela eltimin oğlu 5 yaşında herşeyi biliyor konuşuyor Kürtçe şarkılar söyler istiyorum benimkiler de öyle olsun bir dil bir lisans 😊

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben doğma büyüme İstanbulluy.13 yaşına kadar ordaydik annemle babam Diyarbakırlı..evlenince annemler oraya taşınmış 20 yıl a yakın orda kaldılar sonra memlekete geldik ama evdede konusmadilar hiç o yüzden bizede yabancı geldi şimdi evlendikten sonra biraz anlıyorum kelimeleri ama cümleleri tam anlamıyorum yarım yamalak işte o yüzden eşime diyorum çocuklar ile konuş mesela eltimin oğlu 5 yaşında herşeyi biliyor konuşuyor Kürtçe şarkılar söyler istiyorum benimkiler de öyle olsun bir dil bir lisans 😊
Aynen ne kadar dil bilsen o kadar iyi ya bizim doğu Güneydoğu filan hep Kürtçe konuşuluyor ya ondan bilmeme şaşırdım canım seni Diyarbakırlı sandım 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.