Selam kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Selam kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 732 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kızlar
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ıyı geceler size bir şey soracağım ya oğlum 44 gunluk ve mana içerken tıkanıyo nefesi daralıyor gıbı ses gelıyo yanı nasıl telafüz etsem bılmıyorum ama hanı boyle düdük gıbı cıkar ya bebekde sesler aynı oyle hatta uyurken bile bazen gece o sesi cıkarıyo gecen doktora gıttım salak kafam unuttum sormaya sızce neden oyle ya acaba nefes darlığı falan mı var oglumda çok üzülüyorum Allah benı kahretsın hamılelikte hep sıgara ıctım mal gıbı suan cok pısmanım ama elimden bırsey gelmıyır oglum bu yuzden hasta olursa kendımı asla affetmem 😪😪
Anladım dediğin o sesi 😅😅 çok güldüm ya kuzum bebeklerde oluyor iki çocuğumda da yaşadım korkma, mamasını içirirken sadece dikkat et çok yoğun giderse yutamayıp tıkanabilir 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızım süt içerken ağzına çok aktığı zaman öyle oluyor
Benim kızım da 3 aylık emerken sütüm çok gittiğin de hemen tıkanıyor, eşim yataktan sıçrıyor ama ben alıştım artık oğlum da aynıydı 😅🤭

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar ıyı geceler size bir şey soracağım ya oğlum 44 gunluk ve mana içerken tıkanıyo nefesi daralıyor gıbı ses gelıyo yanı nasıl telafüz etsem bılmıyorum ama hanı boyle düdük gıbı cıkar ya bebekde sesler aynı oyle hatta uyurken bile bazen gece o sesi cıkarıyo gecen doktora gıttım salak kafam unuttum sormaya sızce neden oyle ya acaba nefes darlığı falan mı var oglumda çok üzülüyorum Allah benı kahretsın hamılelikte hep sıgara ıctım mal gıbı suan cok pısmanım ama elimden bırsey gelmıyır oglum bu yuzden hasta olursa kendımı asla affetmem 😪😪
Doktora gitmen onemli canim birde burnu tkanmis ola bilir bebekler agizdan nesef alamadigi icin burundan alyorlar nefes aldigi zaman zorlandigi icinde o ses gele bilir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Anladım dediğin o sesi 😅😅 çok güldüm ya kuzum bebeklerde oluyor iki çocuğumda da yaşadım korkma, mamasını içirirken sadece dikkat et çok yoğun giderse yutamayıp tıkanabilir 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım da 3 aylık emerken sütüm çok gittiğin de hemen tıkanıyor, eşim yataktan sıçrıyor ama ben alıştım artık oğlum da aynıydı 😅🤭
Demi benimkilerde öyle oluyordu bu kızımdada oluyor benim eşimde çok panik yapar bende dediğin gibi alışkınım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım doktora git kuzum

Çok geçmiş olsun canım burnu tıkalı olabilir benim kızım da öyle serum fizyoloji yapıyorum burnunu açıyorum rahatlıyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gayet normal bitanem benim bebeğimde biberonla mama içerken ses çıkarıyor hem mama içip hem nefes almaya çalışırken çıkıyor o ses. Ses çıkmazsa sıkıntı nefes alamıyor o zaman

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar