Selam kizLr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraemir34 tarafından oluşturulan Selam kizLr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 327 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kizLr
Konbuyu başlatan Kubraemir34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübraeymenenes

Kubraemir34

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsıniz ben 13 +2 haftalık hamileyim bu hafta içi hastaneye gitcem acaba cinsiyet tahmini yapabilir mi🤗

S

Sinem123

Guest
Selam kızlar nasılsıniz ben 13 +2 haftalık hamileyim bu hafta içi hastaneye gitcem acaba cinsiyet tahmini yapabilir mi🤗
Benim 14 haftalıkken devlet Hastanesi'nde erkeğe benziyor demişti canım sonra 16 haftalıkken kesin erkek dedi .şuan 36+6 yiz bebek gösterirse söyler kesin

Kubraemir34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende 13+1 önümüzdeki hafta ikili test için hast gitcem
Bende bugün yaptırdım ikili test kan sonucum bir hafta sonra çıkacakmış erkeğe benzettim dedi ama kordonu da olur çok küçük net değil bir hafta sonra tekrar bakarız dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oqlum da 10 aylikken öğrenmiştim. Simdi kızımda 18+6 da öqrendim bence doktr tecrübesi. 14+6da sordum daha erken dendi bana
Erkeğe benzettim ama çok küçük kordonu dolanmış olabilir dedi normalde söylemiyorum küçük ihtimal dedi😊😊

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün yaptırdım ikili test kan sonucum bir hafta sonra çıkacakmış erkeğe benzettim dedi ama kordonu da olur çok küçük net değil bir hafta sonra tekrar bakarız dedi

Erkeğe benzettim ama çok küçük kordonu dolanmış olabilir dedi normalde söylemiyorum küçük ihtimal dedi😊😊
Hayrlisi olsun rabbim qönlündn qeceni hayrli kılsın insaAllah. Banada önce benzetme snra oqlan denmsti🥰

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank

Benim iki tane oğlum var küçük 19 aylık ikisini de 12 haftalık öğrenmiştim bunda ikili testi beklediğim için gitmedim merak ediyorum supriz bir gebelik oldu rabbim hayırlı evlat nasip etsin sağlıkla gelsinler inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar