Sorum var Selam

• Konbuyu başlatan Berrin murat
  • Toplam 205 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berrin murat tarafından oluşturulan Selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,909 kez görüntülenmiş, 205 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam
Konbuyu başlatan Berrin murat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anlamadım canım tam olarak nededigini😘
Doktor alttan muayene etmiş kuzum bayan dayanamamis doktor da kızmış sen asla normal doğum yapamazsın demiş dayanamazsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meb ben altan muayene ölmüşem doktor bana asla doğum yapamazsın dedi çok korkuyorum elimde değil vajinusmus geçirdim 😔😔😔😔 titriyorum ben napacak çok kotuyum
Kuzum o kadar da acı verici bişey deil aslında bir o kadar korktun ki

B

Berrin murat

Guest
Doktor alttan muayene etmiş kuzum bayan dayanamamis doktor da kızmış sen asla normal doğum yapamazsın demiş dayanamazsin

Kuzum o kadar da acı verici bişey deil aslında bir o kadar korktun ki
Batıramadım o çatala yatamadım bile birden bacaklarim kitleniyor😰😰😰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Kuzum o kadar da acı verici bişey deil aslında bir o kadar korktun ki 🤦🤦🤦

Altan muayne olamıyorum korkuyorum doktor çok kızdı bugün bana asla çocuk doğuramazsın olursun dedi vajinusmus geçirdim alt muayene olamıyorum napacam ben çok korkuyorum 😪😪😪😪😥
Çok üzüldüm kuzum bende vajinusmus geçirdim yeni oldu atlatali alt muayene nasıl birşey bilmiyorum rabbim yardımcın olsun inşallah 🤲🤲🤲😑

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Meb ben altan muayene ölmüşem doktor bana asla doğum yapamazsın dedi çok korkuyorum elimde değil vajinusmus geçirdim 😔😔😔😔 titriyorum ben napacak çok kotuyum
Bende cok korkuyordum canim banada dr oyle soylemisdi amma aslinda oyle dememeleri gerek dogramasan sezeryan olursun dogurmak tek vaginadan olmuyor korkma dr lar zaten kim.korksa oyle soyluyorlar hetta bana dr eşinle.ola biliyorsun amma altan bakmaya izin vermiyorsun demisdi amma ben agriya regmen izin veriyordum bakmaya

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende cok korkuyordum canim banada dr oyle soylemisdi amma aslinda oyle dememeleri gerek dogramasan sezeryan olursun dogurmak tek vaginadan olmuyor korkma dr lar zaten kim.korksa oyle soyluyorlar
Böyle sert mi davranıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar