Selam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Deniziix9 tarafından oluşturulan Selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,051 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Selam
Konbuyu başlatan Deniziix9
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar🙋🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasılsınız
Denizcim yanlış hatırlamıyorsam ilişki olmadı diye yazdın postlarında ve şuan stres yapıyorsun hamile iyim adet nyie gelmedi diye eğer ilişki olmadıysa hamile nasıl kalıcam gülüm anlamadim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Denizcim yanlış hatırlamıyorsam ilişki olmadı diye yazdın postlarında ve şuan stres yapıyorsun hamile iyim adet nyie gelmedi diye eğer ilişki olmadıysa hamile nasıl kalıcam gülüm anlamadim
😊😊😊

Deniziix9

Kayıtlı Üye
rank
ya evet işte ilişkiye girmedim ama bişeyler yaşadım onda da dikkat ettim eminim yani şimdi adet olmayınca bi panik yaptım acaba ben görmeden bir şey mi oldu da hamile kaldım diye ay ne biliyim neden böyle oluyor çok mutsuzum😭

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
ya evet işte ilişkiye girmedim ama bişeyler yaşadım onda da dikkat ettim eminim yani şimdi adet olmayınca bi panik yaptım acaba ben görmeden bir şey mi oldu da hamile kaldım diye ay ne biliyim neden böyle oluyor çok mutsuzum😭
Ah be kuzum bida yapmicam akıllandım demiştin neyse karışmak haddime değil tabiki anlamadım tam ondan sordum cnm belki stresten gecikmistir ne zaman geliyor normalde

Tüm sayfalar yüklendi.