Sorum var Selamünaleyküm kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Selamünaleyküm kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 125 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamünaleyküm kızlar
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Size bir şey soracaktım yağmur yağmıştı bebek arabası da arkadaydı ıslandı aha sonra ben bunu unuttum yaş eve koydum evin içine daha sonra küf oldu Hep İkisi de çıkmıyor Bu da yaş olunca küflenmiş bebek arabası çıkmıyor Nasıl çıkacak bir fikriniz var mı mutlu günler

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Size bir şey soracaktım yağmur yağmıştı bebek arabası da arkadaydı ıslandı aha sonra ben bunu unuttum yaş eve koydum evin içine daha sonra küf oldu Hep İkisi de çıkmıyor Bu da yaş olunca küflenmiş bebek arabası çıkmıyor Nasıl çıkacak bir fikriniz var mı mutlu günler
Hom bitkiselin leke çıkarıcısi var cnm o herşeyi cikartiyo ondan alıp denebilirsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aleykümselam canım şahsen küf lekedi ben ne yaoarsam yapayım çıkarmamıitım o yüzden atıp yenisini almıştım .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar