Serklaj dikiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saliha 🌼🌼🌼 tarafından oluşturulan Serklaj dikiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,226 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Serklaj dikiş
Konbuyu başlatan Saliha 🌼🌼🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Bende olacaktım serklaj ama plasentam rahim ağzını kapattığı için , çok tehlikeliymiş doktorum yapmadı , rahim ağzı kısalığı icin sadece progestan kullandım

S

Sbl

Guest
Bende serklajlıyım 12+6 da oldum yarın bir hafta olucak kontrolüm var ilk başta ağrım çoktu şimdi hafifledi Allah tamamına erdirsin hepimizi🤰

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Bende olacaktım serklaj ama plasentam rahim ağzını kapattığı için , çok tehlikeliymiş doktorum yapmadı , rahim ağzı kısalığı icin sadece progestan kullandım
Benmde rahim agzini kapamisti bebegin esj dun sabah serklaj atildi bi sorun yok cok sukur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende serklajlıyım 12+6 da oldum yarın bir hafta olucak kontrolüm var ilk başta ağrım çoktu şimdi hafifledi Allah tamamına erdirsin hepimizi🤰
Serklaj sonrasi buyuk tuvalet sorun oldumi dikisleri zorlama.acisinda bj zarari oluyo mu dun sabah oldum bende

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benmde rahim agzini kapamisti bebegin esj dun sabah serklaj atildi bi sorun yok cok sukur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Serklaj sonrasi buyuk tuvalet sorun oldumi dikisleri zorlama.acisinda bj zarari oluyo mu dun sabah oldum bende
Cok dikkat et kendinw sağlıkla kucagina alırsın inşallla

Tüm sayfalar yüklendi.