Sorum var Serklaj

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edaa16230 tarafından oluşturulan Serklaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 235 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Serklaj
Konbuyu başlatan edaa16230
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
E

edaa16230

Guest
Sizlere sorum var kızlar :) 5 önce erken doğum yapmıştım hiç bir sebebi yokken şimdi tekrardan hamileyim ve haftaya serklaj işlemi yaptırıcam diğer adı rahim ağzı dikişi. Aranızda yaptıran var mı

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sizlere sorum var kızlar :) 5 önce erken doğum yapmıştım hiç bir sebebi yokken şimdi tekrardan hamileyim ve haftaya serklaj işlemi yaptırıcam diğer adı rahim ağzı dikişi. Aranızda yaptıran var mı
Rabbim sağ salim almanı nasip etsin inşallah 🙏🏻 yapan bir arkadaşım var dah erken görsün diye etiketliyorum canım @Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım oncelikle merhaba rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah 🤲 bende 26 haftalik doğum yaptım dikiş atilacakti ama haftam büyük olduğu için risk almadılar baya uzman doktorlar konuştular atilsaydi suyum patlayip doğum yapılır dedi dikişin atılması 8 haftalıkken daha iyi dediler çünkü önlem alınıyormua benimki için geç kalinmisti şuan kaç haftalıksin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ salim almanı nasip etsin inşallah 🙏🏻 yapan bir arkadaşım var dah erken görsün diye etiketliyorum canım @Hülya12
♥️♥️😘

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım oncelikle merhaba rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah 🤲 bende 26 haftalik doğum yaptım dikiş atilacakti ama haftam büyük olduğu için risk almadılar baya uzman doktorlar konuştular atilsaydi suyum patlayip doğum yapılır dedi dikişin atılması 8 haftalıkken daha iyi dediler çünkü önlem alınıyormua benimki için geç kalinmisti şuan kaç haftalıksin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

♥️♥️😘
Hayırlı kandiller kuzum 🫶🏻

_nur17

Kayıtlı Üye
rank
Banada serklaj yapicaklardi ama 25 hafta olduğu için riskli dediler yapmadılar hastane yatışı yaptılar 31 haftaya kadar yatdim şimdi çok şükür 34 haftalık oldu şimdi bebeğin gelmesini bekliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.