Sorum var Serklajli gebelik

• Konbuyu başlatan Muhammedin annesi
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muhammedin annesi tarafından oluşturulan Serklajli gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 348 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Serklajli gebelik
Konbuyu başlatan Muhammedin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
M

Muhammedin annesi

Guest
Salam kizlar ben ilk defa yaziyorum 25haftalik hamileyim 17haftanda serklaj oldum.benden az az vajinada akinti oluyar son 2gundur.sizce erken dogum ola bilirmi.?

ezo

Kayıtlı Üye
rank
Salam kizlar ben ilk defa yaziyorum 25haftalik hamileyim 17haftanda serklaj oldum.benden az az vajinada akinti oluyar son 2gundur.sizce erken dogum ola bilirmi.?
Serklaj sonrasinda enfeksiyon riskinin fazlalaştigini doktorumdan duymuştum .. banada tedbir amaçlı önerildi ama işlem sonrasından korktuğum için şimdilik yaptırma taraftarı olmadım . Doktorunuza danışmanızı öneririm bide zor bı surec mi yani içten içe bı korku mevcut sevinerek gittiğim doktora korkarak gidiyorm artık kötü bısey dicek diye

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Akıntının rengi önemli sarı ise enfeksiyon varlığına işaret eder seffat ise suyun geldiği düşünülür. Beyaz ise normal kabul edilir ama sen özellikli gebesin canım doktoruna danış mutlaka

M

Muhammedin annesi

Guest
Serklaj sonrasinda enfeksiyon riskinin fazlalaştigini doktorumdan duymuştum .. banada tedbir amaçlı önerildi ama işlem sonrasından korktuğum için şimdilik yaptırma taraftarı olmadım . Doktorunuza danışmanızı öneririm bide zor bı surec mi yani içten içe bı korku mevcut sevinerek gittiğim doktora korkarak gidiyorm artık kötü bısey dicek diye
Tesekkur ederim canim.evvet doktoruma sordum normalmis.beyaz akinti gelmesi.evet cok zor bi surec ama Allah dayanma gucu veriyor.artik 2ci hamilelik ve 2ci serklaj

Tüm sayfalar yüklendi.