Sertleşme/toplanma/kasılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Sertleşme\/toplanma\/kasılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,710 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sertleşme\/toplanma\/kasılma
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar bugün çok konu açtım biliyorum ama ne zaman yürüyüşe çıksam bebem kendini sertleştirip bir tarafta topluyor kasıyor gibi sanki bu nasıl adlandırılır onu da bilmiyorum. Doktor bebek istediğini yapar içerde bu kadar düşünme dedi. Ama ben yürürken zorluk çekiyorum canımı yakıyor gibi oluyor sanki acil çişim varmış gibi baskı yapıyor. Bu durumu yaşayan oldu mu. (Haftam 21)

Güleerr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün çok konu açtım biliyorum ama ne zaman yürüyüşe çıksam bebem kendini sertleştirip bir tarafta topluyor kasıyor gibi sanki bu nasıl adlandırılır onu da bilmiyorum. Doktor bebek istediğini yapar içerde bu kadar düşünme dedi. Ama ben yürürken zorluk çekiyorum canımı yakıyor gibi oluyor sanki acil çişim varmış gibi baskı yapıyor. Bu durumu yaşayan oldu mu. (Haftam 21)
Bende yaşadım.bu durumu çok kötü oluyordum baya bi sert oluyordu 34+4 günlükte doğum yaptım acil

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben bazen yemek sonrası ve çişim çok gelince oluyor sertleşme

Gökçem💕

"minik kızım"
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende yaşıyorum kuzum hatta 2 dkk ayağa kalksam bile hemen bir yerime toplanıp orda duruyor oturuna kadar 28+5 bizde bazen durduğu yeri o kadar acıtıyor ki karnıma dokunamiyorum🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rahat mı değiller acaba neden böyle yapıyolar ya
Bilmiyorum kuzum ama bizim canımızı çok yakıyorlar o kesin. 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yaşadım.bu durumu çok kötü oluyordum baya bi sert oluyordu 34+4 günlükte doğum yaptım acil
Nasıl yani bu yüzden mi yaptın erken doğum benim de şuan erken doğum riskim var ve arkadaşın dediği gibi 20 haftadan beri bu kasılma sertleşme olayını yaşıyorum 🤦🏻‍♀️

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bilmiyorum kuzum ama bizim canımızı çok yakıyorlar o kesin. 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl yani bu yüzden mi yaptın erken doğum benim de şuan erken doğum riskim var ve arkadaşın dediği gibi 20 haftadan beri bu kasılma sertleşme olayını yaşıyorum 🤦🏻‍♀️
Korkutmayın beni kızlar

Tüm sayfalar yüklendi.