Servikal yetmezliği Serklaj yaptıran var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecem tarafından oluşturulan Servikal yetmezliği Serklaj yaptıran var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 624 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Servikal yetmezliği Serklaj yaptıran var mı
Konbuyu başlatan Ecem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecem

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım bir fikrim yok bu konuda kaç haftalık hamilesin

Ecem

Kayıtlı Üye
rank
12 canım, daha önce 21 haftalık bebeğimi kaybettim servikal yetmezlik nedeniyle

N

Nur bayar

Guest
Ben 22. Haftada öğrrndim 26mm servikal uzunlugim vardi serkaj icin geç kalinmişti 2. Gebeligimdi ilki t haftalik kaybetmiştim. Doktor bu aylarda çok riskli keseye islem sirasinda zarar vere biliriz dedi 11 gün hastanede yattim simdi 26. Haftamdayım progestan kullaniyorum 200 luk sabah agizdan gece vajinadan ve magnezyum sancilarimi kasilmalarimi kesti ondan kullaniyorum. 30. Haftalari görsem baska bi istegim yok yavrumu kucagima bi alsam saglikla. Sizin haftaniz erken daha benden dr öneriyorsa yaptirin 12 haftada basladiysa yetmezlik ilerisi için sorun ola bilir kormmayin sakin bu haftada bebege zarari yok.

Ecem

Kayıtlı Üye
rank
Ben 22. Haftada öğrrndim 26mm servikal uzunlugim vardi serkaj icin geç kalinmişti 2. Gebeligimdi ilki t haftalik kaybetmiştim. Doktor bu aylarda çok riskli keseye islem sirasinda zarar vere biliriz dedi 11 gün hastanede yattim simdi 26. Haftamdayım progestan kullaniyorum 200 luk sabah agizdan gece vajinadan ve magnezyum sancilarimi kasilmalarimi kesti ondan kullaniyorum. 30. Haftalari görsem baska bi istegim yok yavrumu kucagima bi alsam saglikla. Sizin haftaniz erken daha benden dr öneriyorsa yaptirin 12 haftada basladiysa yetmezlik ilerisi için sorun ola bilir kormmayin sakin bu haftada bebege zarari yok.
Allah yardımcınız olsun inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin bende riske atmamak adına yaptırıcam inşallah tüm annelerin kucagı boş kalmaz cok teşekkür ederim yanıtın İcin 😘

Tüm sayfalar yüklendi.