Sorum var Servikal

• Konbuyu başlatan Sunay
  • Toplam 33 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sunay tarafından oluşturulan Servikal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,482 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Servikal
Konbuyu başlatan Sunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bademli süt

sunay

Kayıtlı Üye
rank
Serklaj rahim ağzına dikiş atılıyor. Sana ne zaman yapılacak doktorun ne diyor bu konuda

Benim ilk gebeligimde 23 haftalık erken doğum yaptım 6gun yasdi sonra vefat etti sonra 2kere düşük oldu sonara yine hamile oldum bu hamileliğimde dikiş atıldı Çok şükür bitane erkek çocuğum oldu şimdi 2bucuk yaşında şimdi yine hamileyim doktr dün rahim uzunluğu 29dedi dikiş atalım dedi fiyat aldım 5bi dediler o kdr şuan veremiyorum o yüzden devlete yaptıran varmı diye bilgi almak istedim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Serklaj rahim ağzına dikiş atılıyor. Sana ne zaman yapılacak doktorun ne diyor bu konuda

Benim ilk gebeligimde 23 haftalık erken doğum yaptım 6gun yasdi sonra vefat etti sonra 2kere düşük oldu sonara yine hamile oldum bu hamileliğimde dikiş atıldı Çok şükür bitane erkek çocuğum oldu şimdi 2bucuk yaşında şimdi yine hamileyim doktr dün rahim uzunluğu 29dedi dikiş atalım dedi fiyat aldım 5bi dediler o kdr şuan veremiyorum o yüzden devlete yaptıran varmı diye bilgi almak istedim
Şimdi anladım canım. Öncelikle başın sağolsun. Rabbim yanındaki evladını bağışlasın. Özeller bu kadar pahalı iken devlet hastanelerinde illa ki yapılıyordur canım sadece bu işi iyi yapan doktoru bulmak lazım

sunay

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi anladım canım. Öncelikle başın sağolsun. Rabbim yanındaki evladını bağışlasın. Özeller bu kadar pahalı iken devlet hastanelerinde illa ki yapılıyordur canım sadece bu işi iyi yapan doktoru bulmak lazım
sagol ALLAH razı olsun işte bende yaptran varsa bilgi almak istedim cvplar için çok teşekkür işte govenemiyom ne yapcam bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum nerede yaşıyorsun
Avcilar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
sagol ALLAH razı olsun işte bende yaptran varsa bilgi almak istedim cvplar için çok teşekkür işte govenemiyom ne yapcam bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Avcilar
Rica ederim canım 🥰 bulunduğun yerde internetten araştır iyi bir doktor vardır illa ki. Rabbim yardımcın olsun 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.