Sorum var SEVGILILER GÜNÜ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan SEVGILILER GÜNÜ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,079 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı SEVGILILER GÜNÜ
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet ablalarım sevgililer günü yaklaşıyor eşlerinize neler hediye vereceksiniz 🤔
Ay aklımda hiç bir şey yok eşime sordum oda ben düşündüm hazır hediyen diyip duruyor 😂😂. O gün çalışıyor ama pazar günü belki hava güzel olursa yemeğe çıkarız bilmiyorum . Ne alacağımı da düşünemedim hala

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ay aklımda hiç bir şey yok eşime sordum oda ben düşündüm hazır hediyen diyip duruyor 😂😂. O gün çalışıyor ama pazar günü belki hava güzel olursa yemeğe çıkarız bilmiyorum . Ne alacağımı da düşünemedim hala
Erkek saati yada parfüm al abla saate baktıkça sana vakit ayrir parfüm alırsan her gün veyatda bazen kokusunu üstünde taşır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Erkek saati yada parfüm al abla saate baktıkça sana vakit ayrir parfüm alırsan her gün veyatda bazen kokusunu üstünde taşır
Ay kuzum evde parfümden geçilmiyor saat desen son model saati var 😂😂 . Off bilmiyorum ya

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hm pantolon yada kazak vs olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinimizde öyle evet ama maksat sevdiklerimiz sevinsin
Onlar aklımda canım zaten ama böyle sıradan olsun istemiyorum ya neyse o güne bir gelelim modum nasıl olacak ona bağlı 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.