Sorum var Sezaryan sonrası gaz sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçilllll tarafından oluşturulan Sezaryan sonrası gaz sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 526 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryan sonrası gaz sorunu
Konbuyu başlatan Seçilllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardım edin sezaryan olup ta bu bagirsaklardaki gazlardan guruldamadan ve tuvalete çıkma sorununu nasıl hallettiniz ben tuvaletimi yapamıyorum ıkinamiyorum bugün 2 günüm
Cnm kuru kaysi kaynat iç cok fayda ediyor bnde sezeryan doğum.oldum ikininca dikis yerlerim ağrıyordu annem sagolsun surekli kaynatti ictim ztn belli bi zmndan sonra duzeliyorsun

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardım edin sezaryan olup ta bu bagirsaklardaki gazlardan guruldamadan ve tuvalete çıkma sorununu nasıl hallettiniz ben tuvaletimi yapamıyorum ıkinamiyorum bugün 2 günüm
Ben 4.gun çıktım tuvalete oda duphalac şurup kullanarak büyük ihtimalle kabız olmuşsundur ben ameliyat sonrası sadece su meyva suyu ve çorba içtiğim halde 4 gün çıkmadim yinede bol bol sıvı tuketin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bol su iç canım mevsim meyvelerinden özellikle kayısı komposto yap iç hem bağırsaklarına iyi gelir hemde sütünü getirir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar