Sezaryan sonrası normal doğum yapan varmı

• Konbuyu başlatan Şükran bağcı
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şükran bağcı tarafından oluşturulan Sezaryan sonrası normal doğum yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,321 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryan sonrası normal doğum yapan varmı
Konbuyu başlatan Şükran bağcı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif
Ş

Şükran bağcı

Guest
Sezaryan sonrası normal doğum yaşıyan var mı benim ilk doğumum normaldi ama son anda sezaryan oldum 2. Bebeğimi normal yapmak istiyorum doktorum normal olabilir dedi yaşıyan var mı

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryan sonrası normal doğum yaşıyan var mı benim ilk doğumum normaldi ama son anda sezaryan oldum 2. Bebeğimi normal yapmak istiyorum doktorum normal olabilir dedi yaşıyan var mı
insaALLAH olur sizin ara iyiymiş bende normal doğum yapmak istiyorum ama iki sezaryan yaptım arası 2,5 yıl diye doktor olmaz dedi ama ben yinede normalden yanayım bakalım bu sefer ne diycek siz nerde oturuyorsunuz

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde ilki sezeryan, bende son anda sezaryene alındım 8 cm felan açıklığım vardı. Bu doğumum için Ssvd olursa yapacağın inşallah 37+2 deyim inşallah olursa burada paylaşacağım.

Tüm sayfalar yüklendi.