Sezaryen sonrası ayağım bolan gibi şişti nasil geçicek kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Sezaryen sonrası ayağım bolan gibi şişti nasil geçicek kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 904 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sezaryen sonrası ayağım bolan gibi şişti nasil geçicek kizlar
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canimm dışarı çıkamıyorum evde koridorda yürüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl geçecek çok kötü ya
Bilmiyorum ki canım bende dışarı çıkamıyorum evde de hep gidip geliyorum zaten hiç oturduğum yok malum iki çocuk ikisi de küçük 🤦🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun benimde ayağım 38 numaraydı 43 numara oldum yürürken ağrıdan mahvoluyordum. Ayaklarını yüksekte tutman gerekiyor yatarkende, uzanırkende, otururkende. Tuz tüketimine bi süre ara ver ve bol su iç. 15-20 güne tamamen geçiyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
S
Geçmiş olsun benimde ayağım 38 numaraydı 43 numara oldum yürürken ağrıdan mahvoluyordum. Ayaklarını yüksekte tutman gerekiyor yatarkende, uzanırkende, otururkende. Tuz tüketimine bi süre ara ver ve bol su iç. 15-20 güne tamamen geçiyor
Sağol canım insaALAH gecer

Züleyha

Kayıtlı Üye
rank
Canım suyu bol iç ve tuzu tamamen kes birkaç gün. Benimde öyle oldu tuzu kesip su içince ödem çıktı 3 güne kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar