Sezaryen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde bulut bebek tarafından oluşturulan Sezaryen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sezaryen
Konbuyu başlatan bulut bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar Perşembe günü sezaryen ile doğum yapacağım rahim sarkmam da var bir önceki doğumdan, neler olacak öncesinde ve sonrasında bilemiyorum biraz da korkuyorum bana bilgi verir misiniz.
Öncelikle sağ salim kucağına alırsın inşallah canım 💕 bol bol yürü canım mutlaka ve dik yürümeye çalış yere bakma bayılabilirsin havaya ve karşıya bak canım sarkma dışında da @Zeynep23 katılıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özlemim bende neler çektim sezeryandan🥺🥺
Aşkım bnde aynı gerçekten kötü geçti sanki ya göğüs kafesim e bir şey oldu kalbim duracaktı kalkmak istedim zaten ellerim bağlı sayılırdı çok kasılma oldu sende mi öyle oldun

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle sağ salim kucağına alırsın inşallah canım 💕 bol bol yürü canım mutlaka ve dik yürümeye çalış yere bakma bayılabilirsin havaya ve karşıya bak canım sarkma dışında da @Zeynep23 katılıyorum

Aşkım bnde aynı gerçekten kötü geçti sanki ya göğüs kafesim e bir şey oldu kalbim duracaktı kalkmak istedim zaten ellerim bağlı sayılırdı çok kasılma oldu sende mi öyle oldun
Kuzum aynısı bende de oldu her ayağa kalktığımda nefesim duracak gibiydi ameliyat son ada tum sanciyi hissettim cektim karnıma çok kötü bastiriyorlardi seninde öyle oldumu

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kuzum aynısı bende de oldu her ayağa kalktığımda nefesim duracak gibiydi ameliyat son ada tum sanciyi hissettim cektim karnıma çok kötü bastiriyorlardi seninde öyle oldumu
Aynısı evet evet ay nasıldı aklıma gelince bir garip oluyorum kum torbası koydular mi vnm ? Birde doğumdan sonra bastırdılar mi karnına da ? Bn. İkisinde de çok yürüdüm ağrım oldu yanma vs ama hep yürüdüm

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Aynısı evet evet ay nasıldı aklıma gelince bir garip oluyorum kum torbası koydular mi vnm ? Birde doğumdan sonra bastırdılar mi karnına da ? Bn. İkisinde de çok yürüdüm ağrım oldu yanma vs ama hep yürüdüm
Özlemim koydular hemde 2 kez birden aynısını yaşamız yalvardım bağırdım ameliyathanede son anda acıları çektim unutamıyorum aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Özlemim koydular hemde 2 kez birden aynısını yaşamız yalvardım bağırdım ameliyathanede son anda acıları çektim unutamıyorum aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor
Aynı aynı benimde geleli o bastırmalari daha beter doktorun eline yapstm hepsinde de oda mecbur yapmak zorundayız dedi ay ne günlerdi gerçekten doğumun her türlüsü ömürden ömür götürüyor resmen

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Aynı aynı benimde geleli o bastırmalari daha beter doktorun eline yapstm hepsinde de oda mecbur yapmak zorundayız dedi ay ne günlerdi gerçekten doğumun her türlüsü ömürden ömür götürüyor resmen
Vallaha ikimizde aynı şeyleri yaşadık canım benim banada yapmak zorundayız dediler kötü gunlerdi anne olmak çok zor çok 😢

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa mı sezeryan olacaksın canım. Rahim sarkması ameliyatı etkilemez yukarı çekip dikerler. İlk gün ağrın şiddetli olabilir dayanabilir sin ama yüksek dozda ağrı jesici yaparlar. Küçük adımlarla bol yürüyüş ve bol su içmek seni çabuk toparlar canım. Allah sağlıkla hayırlısıyla kavuştursun inşallah 🙏❤️
Kesinlikle katılıyorum en önemlisi yürüyüş

Vallaha ikimizde aynı şeyleri yaşadık canım benim banada yapmak zorundayız dediler kötü gunlerdi anne olmak çok zor çok 😢
Bana da yaptılar Hülya’m canımdan can gitti daha önce 2 doğumum var ama ilk defa bunda yaptılar ve kum torbası koydular

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle katılıyorum en önemlisi yürüyüş

Bana da yaptılar Hülya’m canımdan can gitti daha önce 2 doğumum var ama ilk defa bunda yaptılar ve kum torbası koydular
Ya abla çok acıydı çok kötüydü 😪

Tüm sayfalar yüklendi.