Sezaryen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraaa tarafından oluşturulan Sezaryen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,292 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen
Konbuyu başlatan Kubraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kubraaa

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar devlet hastanesinde sezaryen olan varmı istanbulda2

Kızlar devlet hastanesinde sezaryen olan varmı istanbulda
2018 de Sancaktepe Ilhan Varankta yapmıştım hemde spinal sezeryan hastane yeni açılmıştı o dönem ve ilk spinal sezeryan olan bendim dr lar çok destekledi güzel motive etmişlerdi anestezi dr 'ndan hemşirelere kadar hepsi çok tatlı ve ilgililerdi hastane çok temizdi odalar 2 kişilik ve çok iyiydi bebek hemşiresi de bi hayli ilgiliydi tek olumsuz yanı yemekler inanılmaz kötüydü hiç birini yiyemedim hep dışarıdan yedim

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
İki sezaryen doğumum var ikiside Ümraniye eğitim araştırmada yaptım gayette güzeldi hiçbir sıkıntı yaşamadım çokta iyi ilgilendiler şimdi 3 uncu sezaryeni de orda dusunuyorum tavsiye ederim doğum hanede genelde yaşlı doktorlar var anestezi bölümünde çok güzel. Doğum yaptırıyorlar konusa konuşa doğum yaptım ikisini de yani

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
İki sezaryen doğumum var ikiside Ümraniye eğitim araştırmada yaptım gayette güzeldi hiçbir sıkıntı yaşamadım çokta iyi ilgilendiler şimdi 3 uncu sezaryeni de orda dusunuyorum tavsiye ederim doğum hanede genelde yaşlı doktorlar var anestezi bölümünde çok güzel. Doğum yaptırıyorlar konusa konuşa doğum yaptım ikisini de yani
Maşallah inşallah yaşamazsın 3. De de bı araştırmam lazım iyice benimde bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar