Sezaryenden sonra varis çorabı ve kan sulandirici kullandırdı mi doktorunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~canan~ tarafından oluşturulan Sezaryenden sonra varis çorabı ve kan sulandirici kullandırdı mi doktorunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 853 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryenden sonra varis çorabı ve kan sulandirici kullandırdı mi doktorunuz
Konbuyu başlatan ~canan~
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ~canan~

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 🌷 Benim ilk sezaryende bebegim yaşamıyordu maalesef. Ankara şehir hastanesinde olmuştu. Ameliyat sonrası varis çorabı aldırdılar bir ay kadar giymemi tavsiye ettiler. 14 günlük kan sulandırıcı igne de yazdı doktor. Pıhtı olmasın diye dediler. Bu her sezaryen olana mı yapılıyor acaba. Bana pıhtılaşma ile ilgili bir problemim olduğu söylenmedi. Acaba problem olsun olmasın herkese mi veriliyor bunlar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 🌷 Benim ilk sezaryende bebegim yaşamıyordu maalesef. Ankara şehir hastanesinde olmuştu. Ameliyat sonrası varis çorabı aldırdılar bir ay kadar giymemi tavsiye ettiler. 14 günlük kan sulandırıcı igne de yazdı doktor. Pıhtı olmasın diye dediler. Bu her sezaryen olana mı yapılıyor acaba. Bana pıhtılaşma ile ilgili bir problemim olduğu söylenmedi. Acaba problem olsun olmasın herkese mi veriliyor bunlar
Her sezeryan olana yapılmıyor

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullandım 12 gün normal sezeryan da kan fazla gitmiyor dışarıya atamıyor kan sulandırıcı o yüzden veriliyor sana zarar olmaması için çorap ta ilk defa duydum ben normal çorap gitmiştim iğneyi aynı saaatee vur öyle etkisi oluyır

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullandım 12 gün normal sezeryan da kan fazla gitmiyor dışarıya atamıyor kan sulandırıcı o yüzden veriliyor sana zarar olmaması için çorap ta ilk defa duydum ben normal çorap gitmiştim iğneyi aynı saaatee vur öyle etkisi oluyır
Sağolun inşallah unutmam aynı saatte iğne vurulmayi 😊 Her hastanenin farklı uygulamaları var demekki. Bazılarına vermişler bazılarına verilmemiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her sezeryan olana yapılmıyor
Benim de ilk tecrübemdi merak ettim benle alakalı mi diye ama sanırım hastaneyle alakalı. Bazilari yapıyor çünkü 🤗

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Bizim aile genelde sezeryan yapiyo dogumu bende keza oyle iki kere dogum yaptim ama agri kesici bide catlak kreminden baska bisey vermiyolar sizin doktorlar niye vermis qnlamadim yakinlarimada vermediler

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Bizim aile genelde sezeryan yapiyo dogumu bende keza oyle iki kere dogum yaptim ama agri kesici bide catlak kreminden baska bisey vermiyolar sizin doktorlar niye vermis qnlamadim yakinlarimada vermediler
Bana hastanede söylenen şey pıhtı atmasın diye. Ben de anlamadım kimine verip kimine vermemelerini. Size de geçmiş olsun Allah bağışlasın çocuklarınızı 😊

Tüm sayfalar yüklendi.