Sezeryan amelyat gün alma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İremsare tarafından oluşturulan Sezeryan amelyat gün alma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,165 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan amelyat gün alma
Konbuyu başlatan İremsare
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar haftaya gel anesteziye yönlendirim kan felan ver gün verim sana dedi sizce bu işlemler yapıldıktan kaç gün içinde sezeryan günü verir 🤦🏼‍♀️

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Kız sende mi doğuruyon bir ben kaldım doğuran doğurana bacım önce @Aselaras sonra sen biri daha vardı unuttum 😅😅
Kız Ahh bi doğursammm belki hatırlarsan böbregimde stent var benim agrılar mafetti ölcem artık dedim doğurtun dedim 36 da gel dedi gün verim dedigün verim edim diyene kadar 1 bucuk haftayı bulur zaten 😅

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kız Ahh bi doğursammm belki hatırlarsan böbregimde stent var benim agrılar mafetti ölcem artık dedim doğurtun dedim 36 da gel dedi gün verim dedigün verim edim diyene kadar 1 bucuk haftayı bulur zaten 😅
Valla patır patır doğuruyonuz Hee 😅😅😅🤭 Sağlıkla kavuş canım haber ver bizede bakalım ne zaman olacak 🥰🥰

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftaliksin cnm
Canım saha 35 de işte saglık sorunları var sıkıntı var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla patır patır doğuruyonuz Hee 😅😅😅🤭 Sağlıkla kavuş canım haber ver bizede bakalım ne zaman olacak 🥰🥰
Valla doğirim artık yeterrr sondayla yaşıyorum kız doğur diye yalvardım hep ama bekliyorum 1 hafta daha ay insallah darısı sana ben buralardayım ya Konusuruz bol bol atarım doğurunca buraya

Ben tahlil verip ertesi gün doğuma gittim cnm
Ay inşallah banada öyle yapar ben dedim hocam anestezi günü alırken hemen doğuruyomuyum dedim kızz dur daha gün verecem felan etti

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar haftaya gel anesteziye yönlendirim kan felan ver gün verim sana dedi sizce bu işlemler yapıldıktan kaç gün içinde sezeryan günü verir 🤦🏼‍♀️
Anesteziyle görüşüp kan verdiğin gün sezeryan günün belirlenecek ben Cuma günü gittim anestezi doktoruyla görüşüp kan verdim gün belirlendi 30 Kasım’a gel dedi

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Anesteziyle görüşüp kan verdiğin gün sezeryan günün belirlenecek ben Cuma günü gittim anestezi doktoruyla görüşüp kan verdim gün belirlendi 30 Kasım’a gel dedi
Hıı arada 10 gün felan geçebiliyor yaniii anestezi doktoruna mı Bağlı günü yoksa kadın dogumamı acaba

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksın kuzum

Senle ben kaldık bi

Senle ben kaldık bi

Tüm sayfalar yüklendi.