Sorum var Sezeryan bandi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esra. tarafından oluşturulan Sezeryan bandi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 441 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan bandi
Konbuyu başlatan esra.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar su geçirmez sezeryan bandını yarın çıkarmam gerek. Taburcu olmadan takıldı üç gün sonra aç dediler acaba nasıl açabilirim. Açtığımda dikişlerime çok acıyacak diye korkuyorum. Bilgisi olan var mi
Yok canım acımaz merak ettme bende kullandım için rahat etsin dikişe gelen yeri zaten tam o pamuklu yeri yapışkanlı yeri boş yerine geliyor

esra.

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım acımaz merak ettme bende kullandım için rahat etsin dikişe gelen yeri zaten tam o pamuklu yeri yapışkanlı yeri boş yerine geliyor

Ay sağol cnm ya walla çok korkuyorum nasıl yapacam diye. Bide bandın üstüne bı şey sürmem gerek mi hemen kalksın diye tam yapişmis çünkü kenardan kalkar mı acaba diye baktım derime iyice yapışmış

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay sağol cnm ya walla çok korkuyorum nasıl yapacam diye. Bide bandın üstüne bı şey sürmem gerek mi hemen kalksın diye tam yapişmis çünkü kenardan kalkar mı acaba diye baktım derime iyice yapışmış
Ben de ağlayacaktım o kadar korktum hatta bir gün geç çıkardım korkudan sonra eşim gel beraber çıkaralım dedi 😅 hiç acımadı bir şeysi yokmuş, dikişe su gelince de acımıyor ondan da korkmuştum 😅

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar su geçirmez sezeryan bandını yarın çıkarmam gerek. Taburcu olmadan takıldı üç gün sonra aç dediler acaba nasıl açabilirim. Açtığımda dikişlerime çok acıyacak diye korkuyorum. Bilgisi olan var mi
Sandığın gibi acimiyor kuzum bende cok korkmuştum ama hic hissetmedim rahat ol sen dikislerinede zarari olmuyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Korkma canım benim bende iki kes yaptırdım iki kez cikarttrdm Yok canım yavaş yavaş rica ederim canım benim bende💞💕💕💕

esra.

Kayıtlı Üye
rank
Ben de ağlayacaktım o kadar korktum hatta bir gün geç çıkardım korkudan sonra eşim gel beraber çıkaralım dedi 😅 hiç acımadı bir şeysi yokmuş, dikişe su gelince de acımıyor ondan da korkmuştum 😅
Aynı durumdayim şuan😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sandığın gibi acimiyor kuzum bende cok korkmuştum ama hic hissetmedim rahat ol sen dikislerinede zarari olmuyor
Bugün üçüncü gün bugün mu açsam bugün de bitse mi acaba.
Korkma canım benim bende iki kes yaptırdım iki kez cikarttrdm Yok canım yavaş yavaş rica ederim canım benim bende💞💕💕💕
Sağolun kizlar ♥️

Nidanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dikiş yeri tam pamuklu olan yerde kuzum hiçbir şekilde acı hissetmiyorsun ben kendim çıkardım aşırı yapismisti yavaş yavaş cikarabiliyosun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar