Sezeryan doğum cevap verirseniz sevinirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Sezeryan doğum cevap verirseniz sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,351 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sezeryan doğum cevap verirseniz sevinirim
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben sezeryan olunca ameliyathaneden çıkıp odaya geçtiğinde şiddetli kustum yani ben narkozu kusarakmi attım kusmak normalmi ama ölüyorum sandım öyle böyle bişey değil ayağından kafana kadar şiddetli ağrı ile kusuyorsun kan ter içinde yani sezeryan olanlar cevap yazarsa sevinirim
İlk kez duydym bende sezaryen olmustum 8 sene oluyor ama aşırı rahattı yani hiç bi sıkıntı vs olmadı ki en korktugum seydi sezaryen

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben sezeryan olunca ameliyathaneden çıkıp odaya geçtiğinde şiddetli kustum yani ben narkozu kusarakmi attım kusmak normalmi ama ölüyorum sandım öyle böyle bişey değil ayağından kafana kadar şiddetli ağrı ile kusuyorsun kan ter içinde yani sezeryan olanlar cevap yazarsa sevinirim
Bunyesi zayıf olanlarda oluyor ilk ameliyat t olduğumda bana da olmuştu aynı ama 2 sinde olması normal diyorlar

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Bende aşırı baş ağrısı oldu birhafta ışık göremedim kusarak çıkardım bende narkoz öyle attım.

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
İçinin bomboş olduğu hissediyorsun sonra bianda kusmaya başlıyorsun bebeğim içinden çıktığı anda olmuştu bende 🥰❤️ sadece bayıldım uyandığımda hiç kimse yoktu herşey bitmişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar