Sezeryan doğum yapacağım devlette yatırırlarmı yoksa akşam çıkarırlar mı bilgi verir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Sezeryan doğum yapacağım devlette yatırırlarmı yoksa akşam çıkarırlar mı bilgi verir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,728 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan doğum yapacağım devlette yatırırlarmı yoksa akşam çıkarırlar mı bilgi verir misiniz ?
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan €cem

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bacım bizde sevmiok işte mecbur 😄 inşallah kazasız belasız bir aksilik olmadan pırtlatır çıkarız hepimiz 😄🤲🤲🤲
İnşallah cnm şuan regl gibi belim agrıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebiş sen iyi olunda canım zaten hemen zaman geçer eve çıkarsınız
Cümlemiz inşallah

Bebiş sen iyi olunda canım zaten hemen zaman geçer eve çıkarsınız
Cümlemiz inşallah

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar canlarım ben devlette dogum yapacam pandemi den dolayı akşam çıkarırlarmı yoksa bir gece kalırmıyım bilgisi olan varmı ❤️❤️
Kalıyorsun bence canım normal doğumu bile rrtik birakmiyorlar

Kalıyorsun bence canım normal doğumu bile artık 24, saat birakiyorlar

Kalıyorsun bence canım normal doğumu bile artık 24, saat birakiyorlar
Kalıyorsun bence canım normal doğumu bile rrtik birakmiyorlar
Normal doğumda bile artık 24 saat birakiyorlar

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar canlarım ben devlette dogum yapacam pandemi den dolayı akşam çıkarırlarmı yoksa bir gece kalırmıyım bilgisi olan varmı ❤️❤️
Bende devlette sezeryanla doğum yapicam doğum yaptığım hastane 1 gün serviste yatırıp son tahlilleri yapıyor ertesi gün doğuma alıp o günü ve geceyi yoğun bakımda geçiriyorsun bir sonraki gün yine normal odaya geçiyorsun ertesi gün öğlen çıkış yapıyorlar toplamda 3bucuk gün hastanede kalıyorsun eltim doğum yaptı geçen sene onu öyle yatırdılar hala daha aynıymış pandemi olabilir ama hastalar ayaklanmadan gonderemeyiz demiş doktoru ben ilki özelde yaptım akşam 4.30 da doğurdum ertesi gün 11.30 da hastaneden çıkmıştım her hastane farklı özel sen istersen parasını verirsen bir gece daha yaptırırız demişti banada

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Devlet özel fark ediyor mu bilmşyorum canım ama bizim anlaşma 2 gece bende kalmycm ama ertesi gün imza atıp çıkmak istiyorum inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.