Sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Duygu sivas tarafından oluşturulan Sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,347 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı Sezeryan doğum
Konbuyu başlatan Duygu sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İki doğumum normal di bu 3 gebelik bunda ise sezeryanmi olsam diyorum sorum ise sezeryanda iyileşme süreci nasıl çok ağrı oluyor mu
Sezeryan olsan normale şükredrsin canım iki sezeryan oldum bu üçüncü canım tatlı değil ama acısı tarif edilemez . Boğazım giciklansa öksürsen Gülsen bile mahvediyor 1 hafta iyileşme kişiden kişiye değişir ama tam iyileşme ay alıyor. Kolay değil kesiliyor karın kat kat. İlk idrar ilk gaz çıkarma mahvediyor 😁 bence normal doğum şansın varsa yap en azından 2 3 saat çekersin sonra rahat edersin sezeryan da ilk rahat ediyorsun sonra çekiyorsun karar senin tabi 😘

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
İki doğumum normal di bu 3 gebelik bunda ise sezeryanmi olsam diyorum sorum ise sezeryanda iyileşme süreci nasıl çok ağrı oluyor mu
Tam ben soracaktim canim 😇sezeryan sonrasi dikis acısı cok oluyor mu🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryan yerin cokmu agriyor nurum ya🤔korkuyorum dayanilmayacak gbi mi😣
Kişiye göre değişiyor canım benim ilk doğumum sezaryan çok çok rahat geçti kimse inanıyordu sezaryan olduğuma ama ikinci Biraz ağırdı 6. Günde ancak kendimi biraz topladım

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk oğlum normal.2nci bebeğimi sezeryan istiyom bağlantirim diye dusunuyom.da kararsizim

...

Moderator
Mod
rank
Canım eğer normal doğumda fazla dikişin olmuyorsa normalden vazgeçme.Benim çocuklar çok kiloluydu.Bu yüzden çok dikişim oldu.3 çocuğumu normal yaptım.Ama diğer ikisini sezaryen.

Minemine

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle sezaryan tavsiye etmiyorum 40 gun boyunca yatmistim buyuk bir ihtimalle bunyemle alakali ama herhangi bir sikintiniz yoksa normal dogum yapin derim.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olsan normale şükredrsin canım iki sezeryan oldum bu üçüncü canım tatlı değil ama acısı tarif edilemez . Boğazım giciklansa öksürsen Gülsen bile mahvediyor 1 hafta iyileşme kişiden kişiye değişir ama tam iyileşme ay alıyor. Kolay değil kesiliyor karın kat kat. İlk idrar ilk gaz çıkarma mahvediyor 😁 bence normal doğum şansın varsa yap en azından 2 3 saat çekersin sonra rahat edersin sezeryan da ilk rahat ediyorsun sonra çekiyorsun karar senin tabi 😘
Birkaç ay sonra da geçmiyor ki soğukta karnim siser dikiş yerim agirir hala bel ağrısı yasiyorum biraz agir is yapayim belim kitleniyor sanki ikinci sezeryanim olucak benimde inşallah toparlanirim kalkarim ayaga diye dua ediyorum simdiden bakacak kimse yok esimden baska birde oğlum var 5 yasinda adam kimle ilgilensin bilemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar