Sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Duygu sivas tarafından oluşturulan Sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,352 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı Sezeryan doğum
Konbuyu başlatan Duygu sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Duygu sivas

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik sekerin felan mi var bebek nicin onden gidiyor ?
Şekerim sınıra yakın 120 iki defa glikoz testi oldum 100 grmlik diyet verdiler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim gebelik sekerim vardi ilk gebeligimde bebegim hep iki hafta onden gidiyordu o yuzden sordum
Şeker 120 cikti sınıra yakın diyet verdilr

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Sağol bende normal istiyorum ama erken doğar diyorum ilçedeyim doktor ilde gelişimi 2 haftaya yakın önden gidiyor hayırlısı cnm
Benim hastanem 3 dk mesafede oldugu halde.. bi kac gun once yalanci sanci gibi sanci hissetmistim doktorumda beni uyarmisti gel seni hastaneye yatiralim diye.. dedim benim kucuk cocuklarim var kalamam ne zaman dogacagi belli degil.. doktorumda 3. Dogum aniden oluyor hastaneye yetisemezsin seni yatış yapmak daha dogru olur dedi kocamla 2 saat tartisti ve ben yinede eve geri dondum.. dogum oldugu gun ise hersey doktorun dedigi gibi o kadar cabuk gerceklesmistiki en son hastanenin koridoruna yigildigimi hatirliyorum..yataga yattigimda dogumum oldu uç uca.. bu durum cok riskli.. gelen sancilarini iyi analiz etmelisin.. ve sancilarin o kadar cabuk sıklaşiyor ve gucleniyor ki en fazla belki hastaneye yetismek icin 1 saatin olacaktir..bir engelin yoksa hastaneye yatis yapmasinida isteyebilirsin durumunu anlatarak..

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
İki doğumum normal di bu 3 gebelik bunda ise sezeryanmi olsam diyorum sorum ise sezeryanda iyileşme süreci nasıl çok ağrı oluyor mu
Normal doğum yap bence. Ben sezaryen oldum ilk 2 gün yürümekte zorlandım 3-4 gün doğrulamadım o kadar ağrı acı çekme bence zorunlu bir durum yoksa bu ağrı acı çekilmez

Mirnaz

Kayıtlı Üye
rank
İki doğumum normal di bu 3 gebelik bunda ise sezeryanmi olsam diyorum sorum ise sezeryanda iyileşme süreci nasıl çok ağrı oluyor mu
Benim ilk çocuğum normal ikincisini mecburi sezeryanla oldu arada dağlar kadar fark var normal doğum sancı çekiyoz evet ama ardndan hemen toparlanyz ama sezeryan öyle değil hem geç toparlnysn hem yilrca sırt ağrısı hemde sezeryan yeri agryo keşke ikincisi de normal olsydi diyom hep ben çok zor atltm sezerynı. Eğer normal doğum yapabilme imkanın varsa kesinlikle kaçırma derim canım.

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Bunyeden bünyeye fark ediyor bende sezaryen doğum yaptım 1haftada topladım ama o kadar zor geçti ki bir hafta yürümek yatmak wcye gitmek ölüm gibiydi şimdiki de mecburi sezaryen olacak valla napcam bilmiyorum keşke normal olabillse

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kişiye göre değişiyor canım benim ilk doğumum sezaryan çok çok rahat geçti kimse inanıyordu sezaryan olduğuma ama ikinci Biraz ağırdı 6. Günde ancak kendimi biraz topladım

Tüm sayfalar yüklendi.