Sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,431 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sezeryan doğum
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan doğum zor mu nasıl geçiyor yarım mi bayılmak iyi yoksa tamamen mi?
Cnm bnde senin gbi kararsz klamstm. İlk sezeryanimdi doktora danışın belden uyuşturma hem ve bebek iicn hem anne iicn en sağlıklısı dedi bnde o şekilde oldum sezeyanimi. Ama sezeryanin kendisi kötü zor normal doğum daha iyi daha güzel sancısı kötü ama doğurdugun an bitiyor herşey ne acı ne sizi ama bu sezeryan berbat ya bn ikinci bebeğimi ters oldgu in mecbur sezeryanla dogurdum rabbim senide sagliklaa kavuştursun bebegine🤲🤲♥️

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun benimde aynı oldu tansiyonum 18 19 civarı yükseldi bebegin kalbi duruyordu acil sezeryana aldılar önce belden aşağı uyusturdular sonra komple uyusturdular cok zor geçti 1 aylık olduk hala toparlanamadim
Çok geçmiş olsun canım sağlıkla bebeğini büyüt inşallah sezeryanin her türlü su de Zor ama bana göre komple daha kötü çünkü doktorlar mecbur kalmadıkça genel yapmıyorlar

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan doğum zor mu nasıl geçiyor yarım mi bayılmak iyi yoksa tamamen mi?
3 gün önce epidural sezeryan oldum canım. Eşim yanımdaydı o da girdi doguma. Biraz stresli oluyor ama onun dışında çok uzun sürmüyor zaten. İlk 5 dakikada bebiş çıkıyor sonra da yarım saat anneyle ilgileniyorlar. Boş yere anestezi alma derim. Zaten sen kendini kötü hissedersen o an biraz bayiltalim mi seni falan dediler yok dedim. Ani bisey olursa o anda da genele doneniliyor.

Acil zorunlu Epidural oldum seçim şansım olsaydı spinal seçecektim (epidural bende 3 gün baş ağrısı yaptı) ama benimle aynı gün epidural doğum yapan başka bir anne de baş ağrısı hiç olmadı tamamen bünyevi bir mesele sanırım. ameliyattan 6 saat sonra yürümeye başladım gayet kolay geçti hastaneden çıkıp eve geldiğimde ağır olmayan rutin işlerimi yapabiliyordum.

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kolay atlattım cnm darısı başina spinal anestesi oldum
Amin amin inşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bnde senin gbi kararsz klamstm. İlk sezeryanimdi doktora danışın belden uyuşturma hem ve bebek iicn hem anne iicn en sağlıklısı dedi bnde o şekilde oldum sezeyanimi. Ama sezeryanin kendisi kötü zor normal doğum daha iyi daha güzel sancısı kötü ama doğurdugun an bitiyor herşey ne acı ne sizi ama bu sezeryan berbat ya bn ikinci bebeğimi ters oldgu in mecbur sezeryanla dogurdum rabbim senide sagliklaa kavuştursun bebegine🤲🤲♥️
Amin inşallah canım Allah razı olsun 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar