Sorum var Sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 474 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan doğum
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan NsimeÖzlK

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar duyorum ki sezeryanla doğuma üstünlük veriyorlar normal doğumu seçmiyorlar neden acaba? Sezeryan kolaymı ki normal doğumdan?

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar duyorum ki sezeryanla doğuma üstünlük veriyorlar normal doğumu seçmiyorlar neden acaba? Sezeryan kolaymı ki normal doğumdan?
Canım o anda ıkınma yok acı derdi yok sancı yok oldu bittiye geliyor kısa bir sürede yapılıyor ama sonrası eziyet bnce benim ilki normal gayette iyiydim iyi ki normal doğum oldu ikinci mecburi sezeryandi bunda da o sezeryan diye bu da sezeryan oldu gel bana sor bakalım 😂 normal doğumun gözünü seveyim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Normal doğum en sağlıklısı sadece doğururken acı çekiyorsun sonra çabuk iyileşiyorsun ama sezeryan sıkıntı doğumdan sonrası çok zorlu bir süreç. Bebeğimin ve benim sağlık sıkıntılarımız olmasaydı normal doğum tercih ederdim

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Bende normal doğumu çok istiyordum ama hiç açılma olmadı bende hatta suni sancı istedim falan doktorum izin vermedi acilman olsaydı 2. Cm bile suni sancı verirdim ama yazık kaldiramazsin dedi sezeryandan da çok korkuyordum ama sonunda sezeryan oldum ve 3 günde ayağa kalktim kendime çok güc verdim çevremdeki bir kaç kişi normal doğum yapmış 28 hatta 30 tane alttan dikiş yiyenler bile var hatta 10 15 gün kalkmadilar yataktan böyle duyuncada iyi ki sezeryan olmuşum dedim

Bende normal doğumu çok istiyordum ama hiç açılma olmadı bende hatta suni sancı istedim falan doktorum izin vermedi acilman olsaydı 2. Cm bile suni sancı verirdim ama yazık kaldiramazsin dedi sezeryandan da çok korkuyordum ama sonunda sezeryan oldum ve 3 günde ayağa kalktim kendime çok güc verdim çevremdeki bir kaç kişi normal doğum yapmış 28 hatta 30 tane alttan dikiş yiyenler bile var hatta 10 15 gün kalkmadilar yataktan böyle duyuncada iyi ki sezeryan olmuşum dedim
Çok geçmiş olsun canım Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah ben ilk ameliyatımda çok acı hissettim yani kestiklerini açtıklarını hepsni hissettim sende bişey hissettin mi pazartesi yine sezeryan olacam ama psikolojik olarak çok korkuyorum bir türlü korkumu yenemiyorum o acı aklıma geliyo genel anestezi istesem yaparlarmi acaba

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah ben ilk ameliyatımda çok acı hissettim yani kestiklerini açtıklarını hepsni hissettim sende bişey hissettin mi pazartesi yine sezeryan olacam ama psikolojik olarak çok korkuyorum bir türlü korkumu yenemiyorum o acı aklıma geliyo genel anestezi istesem yaparlarmi acaba
Ben hiç hissetmedim sadece dokunuşlarini ve cekistirdiklerini hissediyordum ama acı yoktu canım sen keşke acı hissediyorum deseydin ekstra narkoz verirlerdi sen istersen tabi genel anestezi de verirler eğer bünyen izin verirse ve sağlık durumunda bir sıkıntı yoksa

Tüm sayfalar yüklendi.