Sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,104 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan doğum
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Amissa

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
İkinci doğumunu sezeryan yapan anneler kesilen yerden mi kestiler yoksa başka yerden mi eltim ikinci sezeryan oldu başka yerden kesmişler başına gelen var mı

Kübraharun

Kayıtlı Üye
rank
Bende 13 gün oldu yapalı farklı yerden kesmişler ilk kesinin biraz altından kesmişler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ikinci sezaryan olacak ama aynı yerden kesiliyor diye biliyordum merak ettim bunu doktoruma sorayım 😊

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Bende farklı yerden oldum biraz kesilen yerin üç parmak mesafeli gibi ölçüm yaptığım zaman
Nasıl yani aynı yerden olmuyormuymus tırstım şimdi ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkinci doğumunu sezeryan yapan anneler kesilen yerden mi kestiler yoksa başka yerden mi eltim ikinci sezeryan oldu başka yerden kesmişler başına gelen var mı
Valla bnimde ikinci olacak farklı yer diyince korktum bir an nedense

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ikinci sezaryan olacak ama aynı yerden kesiliyor diye biliyordum merak ettim bunu doktoruma sorayım 😊
Aynen canım sor Bi 🤗

Nasıl yani aynı yerden olmuyormuymus tırstım şimdi ya

Valla bnimde ikinci olacak farklı yer diyince korktum bir an nedense
Bende aynı yer diye biliyorum
Bende öyle biliyordum aynı yer diye ama farklı olmuş bende korkuyorum ikinciye hamile kalmak istemiyorum

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha olmadım fakat farklı yerden olmak zorunda önceki kesilen yerin deformasyonu var aynı noktadan olması mümkün olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar