Sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,104 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan doğum
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Amissa

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım sor Bi 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öyle biliyordum aynı yer diye ama farklı olmuş bende korkuyorum ikinciye hamile kalmak istemiyorum
Acaba deri deforme olduğu için mi 3 tane sezeryan olan tanıdıklarım var hep aynı yerden kesik 🧐

Sema tbk

Kayıtlı Üye
rank
İkinci doğumunu sezeryan yapan anneler kesilen yerden mi kestiler yoksa başka yerden mi eltim ikinci sezeryan oldu başka yerden kesmişler başına gelen var mı
Benim iki sezeryan ikiside farklı yerden şimdi üçüncü geliyor oda farklı olacak sanırım aynı yerden kesik olmuyormuş

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Bnde internetten baktım içim rahatladi biraz hep aynı yer oluyormuş bazen farklı olabiliyormuş oda mecburi olanlarda
Aynen cnm korkma Allah buyuk bebısı kucagına almadan onun sesı kulagında geldıgınde herşeyı unutursun saglıkla al bebısı kucagına

Begümm

Kayıtlı Üye
rank
İkinci doğumunu sezeryan yapan anneler kesilen yerden mi kestiler yoksa başka yerden mi eltim ikinci sezeryan oldu başka yerden kesmişler başına gelen var mı
Benim bu üçüncü sezeryanim olucak Allah kısmet ederse iki üç milim ya alttan yada üstten yapiyorlar cnm endişe etme belli bile olmuyor yeri yine aynı yer gibi gözüküyor sadece milim farkı var 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar