Sezeryan fiyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Sezeryan fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,000 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan fiyatları
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem anne

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar sezeryan fiyatları nedir biliyormuşsunuz. Benim doktorum 6 bın TL istedi çok fazla uygun ve iyi bi doktor bilen varmı Mersin’de şehir hastanesinde doğum yapamam refakatçim yok özelde eşim bakacak bana

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Mersinde değilim ama sezaryan fiyatları gerçekten çok arttı benim gittiğim hastanenin bu sene fiyatı 8000 doğumum ocak sonu olck kısmetse yeni seneye fiyat ne olur bilmiyorum pandemi falan derken iyice fiyatları abarttılar

M

Masall

Guest
Bende mersinde yaşıyorum
İmc hastanesine gidiyorum doktorum cok ilgili iyi
Sezeryan olucam Allah nasup edrse 1 aya fıyatı 2.500 tl
Allah hayırlısıyla kucagınjza almanızı nasıp etsın

Yeter Sevda

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar sezeryan fiyatları nedir biliyormuşsunuz. Benim doktorum 6 bın TL istedi çok fazla uygun ve iyi bi doktor bilen varmı Mersin’de şehir hastanesinde doğum yapamam refakatçim yok özelde eşim bakacak bana
Hangi hastane bu fiyatı söyledi acaba bende Mersin'de yım ama ben şehir Hastanesi'ne gidiyorum iyice araştır inşallah daha uygun bir yer bulursun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar